Zoom Blocks – bloczek na bloczku bloczkiem pogania

0
664

Jeżeli klimaty Minecrafta i innych ,,bloczkowych” produkcji nie są Wam obce, z pewnością zachwycicie się nowym tworem studia Herotainment, a mianowicie Zoom Blocks.

Zręcznościówka fantastycznie sprawuje się w rękach zarówno dorosłych użytkowników Androida, jak również małych spryciarzy. Naszym celem w zabawie jest takie sterowanie głównym bohaterem, by ten pokonywał kolejne części miasta, zbierając power-upu, monety i unikając różnego rodzaju przeszkód.

Wśród przeszkadzajek z pewnością warto wymienić kolce, po wejściu na które nasza postać po prostu umiera. Inną sprawą są przepaści – jedynym sposobem na ich ,,ułaskawienie” jest cwane przeskoczenie, bądź po prostu zmiana kierunku biegu.

Sterowanie bohaterem odbywa się przy pomocy gestów i pacania w ekran. Dość szybko możemy przyzwyczaić się do niekoniecznie prostej początkowo opcji sterowania.

W sklepie dla gracza możemy kupić nowe postaci, oraz ulepszenia. Wśród tych pierwszych znajdą się inne, kolorowe odsłony kwadratowych zwierzaków. Ulepszenia z kolei wymagają sporych inwestycji. Plusem jest to, że zostają z nami na stałe (zwiększamy po prostu czas trwania danego power-upa na planszy), dzięki czemu możemy pozwolić sobie na dużo dłuższą przygodę.

Graficznie produkcja prezentuje się bardzo sympatycznie, czego najlepszym dowodem są wstawione screeny. Ładnie, kolorowo i dynamicznie. Tak właśnie jest w Zoom Blocks.