Zmierz Go – macie się czym pochwalić, panowie?

0
1439

Prawie każdy facet na tej planecie zwraca uwagę na długość swojego… no, wiecie. Dyskusje na temat tego czy kilka centymetrów różnicy w tę czy w tę ma jakieś znaczenie, pozostawiam Wam, a przede wszystkim ekspertom. Jeżeli jednak chcielibyście na imprezie dać kolegom szansę na udowodnienie swojej męskości, apka mobilna Zmierz Go bez dwóch zdań Wam się przyda.

Statystyki dotyczące średniej długości męskich członków nie mówią jednoznacznie, od ilu centymetrów zaczynają się te bardzo długie, a od ilu zupełnie przeciętne. Dzięki Zmierz Go nie musimy znać jakichkolwiek danych na ten temat, ponieważ po wpisaniu przez nas konkretnych informacji, aplikacja sama daje nam do zrozumienia, czy możemy się pochwalić swoich wynikiem, czy też lepiej będzie, jak zachowamy go dla siebie.

go

Narzędzie mobilne Zmierz Go nie należy do najładniej wyglądających. Jego ekran główny składa się z trzech rubryczek, gdzie podajemy szczegóły na nasz temat, obrazka przestawiającego animowanego „ptaszka” oraz dwóch przycisków pozwalających na opublikowanie wyniku na Twitterze lub Facebooku. Nie jestem pewien, czy te ostatnie dwa elementy będą przez Was często wykorzystywane i postaram się w to nie wnikać. Z mojej strony mogę tylko powiedzieć, iż działają one bez jakichkolwiek zarzutów.

Zmierz Go wynik określany jest na podstawie podanych przez nas informacji. Wystarczy „wklepać” w programie nasz wzrost, rok urodzenia i numer buta, a następnie poczekać chwilę na „wyrocznię”, która napisze, iloma centymetrami możemy się – według niej – pochwalić i jak nasz wynik wypada na tle męskiej konkurencji.

go1

Szczerze powiedziawszy, nie jestem przekonany, czy wskazywane przez Zmierz Go dane są zgodne z prawdą. Podawałem do formularza różnego rodzaju informacje i w większości sytuacji na ekranie wyświetlały mi się bardzo podobne wyniki. Moim zdaniem, coś tu nie gra, ale być może jestem w tej kwestii zbyt podejrzliwy ;).

Na pewno opisywany program będzie hitem na imprezach, jednak pamiętajcie o tym, by korzystać z niego z rozwagą. Niejeden pan może Wam przyłożyć w nos, kiedy odkryjecie przed znajomymi jego „tajemnicę”.

Ogromnym minusem Zmierz Go jest ilość wyświetlających się reklam. Pojawiają się one  tutaj dosłownie co kilkadziesiąt sekund, co na pewno dla niektórych z Was będzie czymś nie do zniesienia.