Zgadnij co to 2 – rebusy i zgadywanki uśmiechniętego ,,żula” (PL)

0
2761

Kojarzycie pierwszą część produkcji Zgadnij co to? Mam nadzieję, że tak, bo będziecie prawdopodobnie zadowoleni z informacji, że autorzy właśnie wydali drugą część swojego dzieła. Jeśli do tej pory nie mieliście styczności ze wspomnianą apką, jesteście w jeszcze lepszym położeniu, bo zdobędziecie okazję na wzięcie udziału w pełnym pakiecie zabawy, czyli części pierwszej i Zgadnij co to 2 🙂

Zabawa w grze polega na tym, by odgadywać rebusy. Pierwszym plusem gry jest polska wersja językowa, dzięki której każdy użytkownik może pozwolić sobie na przygodę (niezależnie od umiejętności posługiwania się obcymi językami, co obecnie jest standardem).

wfew

Rebusy ,,spakowane” są w pakiety. W każdym znajdziemy pewną ilość łamigłówek, których rozwiązywanie daje nam pewną ilość złotych odznaczeń umożliwiających odblokowanie kolejnych plansz.

Nie mogę powiedzieć, żeby gra była prosta. Czasem trzeba porządnie pogłówkować, żeby rozwiązać rebus. Na szczęście autorzy pomyśleli o podpowiedziach. Te są dostępne za 10 wirtualnych pieniążków. Jedną literkę wymieniamy na 10 monet.

Jeżeli zabraknie nam pieniędzy (co oczywiście prędzej, czy później się zdarzy), możemy obejrzeć sponsorowaną reklamę i trochę zarobić, bądź kupić pakiecik pieniędzy.

fwefwe

Bohaterem w tle jest zabawny pijaczyna, który zachęca nas do oceny aplikacji, kupienia podpowiedzi i tym podobnych. Polecam wszystkim maniakom logicznym 🙂

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simplicity.zgadnij_co_to_2&hl=pl