ZEDGE – miliony dodatków do smartfona w jednym miejscu

0
934

Lubicie często zmieniać tapety w swoim smartfonie? Macie bzika na punkcie przypisywania dzwonków do wybranych przez Was osób? A może szukacie aplikacji, dzięki której będziecie mogli nieco ożywić Wasz sprzęt dzięki live wallpapersom? Nieważne, na które z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, bo i tak na pewno przyda Wam się zainstalowany program ZEDGE.

Aplikacja mobilna ZEDGE powstała po to, by użytkownicy sprzętu z Androidem mogli w niezwykle prosty sposób pobierać na swoje urządzenia wiele ciekawych i niespotykanych gadżetów upiększających wygląd wewnętrzny. Mimo że tego typu narzędzia przydają się przede wszystkim świeżym posiadaczom smartfonów i tabletów, uważam, iż stare wygi także nie powinny całkowicie skreślać możliwości, jakie oferuje opisywany produkt.

wallpaper

Program zawiera kilka typów upiększaczy: dzwonki, powiadomienia głosowe, tapety, gry i live wallpapers, czyli mówiąc inaczej – żywe tapety. W każdym ze wspomnianych działów możemy znaleźć ogromną ilość gadżetów na nasz telefon. Co najważniejsze, program sam wykrywa posiadany przez nas model sprzętu, dzięki czemu posiadając, na przykład Galaxy S4, widzimy tapety o odpowiedniej rozdzielczości, a czasem nawet o Samsungowej tematyce.

Jeśli chodzi o oferowane w programie dzwonki i powiadomienia głosowe, muszę przyznać, że ich ilość jest imponująca. Mimo że ZEDGE nie jest polskim tworem, tworzyć go może dosłownie każdy. Dzięki temu w apce dostępne są także i polskojęzyczne utwory muzyczne.

wallpaper1

Dodawanie dzwonków czy tapet do smartfona bądź tabletu jest niezwykłe proste. Jeśli chcemy, możemy zapisać dany plik na dysk albo też z poziomu aplikacji przystosować go do naszych potrzeb, czyli w przypadku, na przykład, melodyjki – ustawić jako dzwonek, sygnał SMS, a nawet budzik.

Obsługa ZEDGE jest niezwykle prosta i nieskomplikowana. Nikt z Was nie powinien mieć z nią kłopotu. Jeśli chodzi o wygląd,  uważam, że program prezentuje się nie najgorzej, choć – osobiście – bardziej wolałbym go w żywszej oprawie.