Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Współczesne standardy technologiczne obecne na rynku bukmacherskim wskazują, że dobry bukmacher powinien posiadać nie tylko sprawnie działający serwis internetowy, ale też dopracowaną, przejrzystą i szybką towarzyszącą mu aplikację mobilną. Na sięganie po apki decyduje się coraz więcej typujących. Dlaczego? Jakie są ich największe zalety i czy również my powinniśmy zainteresować się zainstalowaniem takowej? O tym opowiemy w tym wpisie.

aplikacje polskich bukmacherów online
Zalety aplikacji bukmacherskich Polskich firm hazardowych

Korzyści płynące z zainstalowania aplikacji mobilnej na swoim telefonie

Podstawowa zaleta aplikacji mobilnej widnieje już w jej nazwie – jest nią bowiem mobilność. Pozwala ona na typowanie spotkań sportowych niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się przebywa oraz rzeczy, które się w międzyczasie robi. Co więcej, apki właśnie po to powstały – by dawać ogromną swobodę w sięganiu po zakłady bukmacherskie i by typer mógł mieć je zawsze przy sobie. Oczywiście nie jest to jedyna zaleta towarzysząca aplikacjom. Do tych równie ważnych zaliczyć można:

  • wygodę użytkowania – docenia się ją zwłaszcza w przypadku typowania na żywo, o którym wspomnimy poniżej. Aplikacja mobilna daje dostęp do wszystkiego, sprawiając, że wszystkie działania bukmacherskie są „na pociągnięcie palcem” – nie trzeba się po nie przedzierać przez niejednokrotnie skomplikowane interfejsy webowe;
  • pomoc analityczną – aplikacja mobilna sprawdza się świetnie w dostarczaniu informacji typowo analitycznych. Mamy w niej dostęp do wszelkiego rodzaju statystyk, wykresów oraz wielu innych rzeczy, które przydadzą nam się w  dokonywaniu analizy i późniejszym podejmowaniu świadomych i skutecznych decyzji typerskich;
  • szybkość obstawiania – dzięki aplikacji mobilnych możemy poprawić szybkość naszego typowania, mającą kluczowe znaczenie przy obstawianiu w modelu na żywo, ale i chociażby przy wyłapywaniu tak zwanych „valuebetów”;
  • przypominanie o ważnych spotkaniach – dzięki powiadomieniom push, aplikacja nigdy nie pozwoli nam zapomnieć o spotkaniach, które obstawiamy, albo które po prostu obserwujemy. Nawet gdy będziemy zajęci, poinformują nas o przebiegu meczów, a często zaopatrzą nas w kody promocyjne oraz informacje o bonusach niedostępnych nigdzie indziej;
  • bycie „bukmacherskim centrum dowodzenia” – aplikacja mobilna bukmachera zawiera zwykle wszystko, czego mógłby potrzebować do typowania. Nie tylko daje dostęp do pełnej oferty operatora, ale też pozwala dokonać analizy przedmeczowej, przyjrzeć się składom, a nawet w wielu przypadkach obejrzeć transmisję meczu. Za darmo.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja mobilna a obstawianie na żywo

Aplikacje mobilne polskich bukmacherów swoje skrzydła rozwijają tak naprawdę przy typowaniu w modelu na żywo – to wtedy bowiem okazują się najprzydatniejsze. Jeżeli oglądamy mecz na telewizorze, nie będziemy mieli ochoty udawać się do komputera, by wytypować jego wynik czy postawić na jakąś opcję bukmacherską. Zwłaszcza, że zanim do niego dotrzemy może być już dawno niedostępna. Niewygodne i odciągające uwagę od meczu może też okazać się przeglądanie statystyk celem podejmowania logicznych i przemyślanych decyzji „w biegu”. Wszystkie te problemy rozwiązuje właśnie odpowiednio dobrana aplikacja mobilna.

 Aplikacja pozwoli nam na typowanie nawet z poziomu kanapy i umiejętne dzielenie swojej uwagi na oglądanie meczu i obstawianie go w tym samym momencie.

Bukmacherzy z najlepszymi aplikacjami mobilnymi na rynku

Na polskiej scenie bukmacherskiej swoją aktywną działalność prowadzi obecnie kilkunastu różnych bukmacherów, przy czym każdy z nich daje nam dostęp do dedykowanej jego ofercie aplikacji mobilnej. Jeżeli to ona jest dla nas priorytetem, a my sami bardzo często jesteśmy poza domem, nie mamy czasu i potrzebujemy tego typu rozwiązania, powinniśmy zwrócić uwagę wyłącznie na tych, których aplikacje mobilne są po prostu najlepsze – zarówno pod względem interfejsu, jak i szybkości oraz dawanych przez nią możliwości. Poniżej przedstawiamy trzech bukmacherów, których aplikacje zasługują na szczególną pochwałę.

betfan bez depozytu
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Aplikacja mobilna STS – wzór do naśladowania

STS króluje na polskim rynku – jak się okazuje, nie tylko pod względem swojej oferty i popularności, ale i aplikacji mobilnej. Aplikacja STS oferuje wszystko, co powinna oferować – działa szybko, jest naszpikowana funkcjonalnościami, a jest interfejs sprawia, że bardzo łatwo się w niej odnaleźć. Co więcej, pozwala na oglądanie transmisji telewizyjnych wybranych spotkań. Aplikację pobrać można bezpłatnie ze strony www.sts.pl.

Aplikacja mobilna Fortuny – wszystko, czego można oczekiwać po apce

Fortuna zaserwowała nam aplikację łączącą w sobie użyteczność i łatwy do opanowania interfejs z bogactwem funkcji i szybkim działaniem. Pozwala na korzystanie z pełnej oferty serwisu internetowego bukmachera, ale też sięganie po funkcje charakterystyczne właśnie dla aplikacji mobilnych. Daje też dostęp do transmisji telewizyjnych.

Aplikacja mobilna Betclic – przejrzystość i szybkość

Betclic to bukmacher, który postawił na czytelność, szybkość i przejrzystość swojej aplikacji. Pozbył się wszelkich ulepszaczy i atrakcyjnych elementów graficznych, a zdecydował się na prostotę, przez co jego apka działa wyśmienicie. Jest funkcjonalna i przypomina serwis główny tegoż bukmachera. Sprawdza się w akcji.

0 / 5. Ocen: 0

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Zalety aplikacji mobilnych polskich bukmacherów

spot_img