Zalando – zakupy z tą apką to sama przyjemność!

0
747

Firma Zalando bardzo szybko zdobyła uznanie Polaków i choć jest na naszym rynku od niedawna, spokojnie można napisać, że jest obecnie dość popularna. Jakiś czas temu przyszło mi przetestować aplikację mobilną dla klientów i klientek tego sklepu internetowego. Mimo że nie powinienem mówić tego już teraz, przyznam, iż wspomniany program wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Zalando dostępne jest w kilku krajach na całym świecie, ale apka mobilna domyślnie została zainstalowana na moim smartfonie w polskiej wersji językowej. Dla jednych może wydawać się to błahostką, ale trzeba przyznać, że naszego rodzimego języka jest obecnie w tego typu programach bardzo niewiele, dlatego warto chwalić tych autorów, którzy decydują się iść własnymi trendami, nie patrząc na innych.

Testowana przeze mnie aplikacja okazała się dość rozbudowana, chociaż od samego początku, doskonale wiedziałem, jak się w niej poruszać. Bardzo spodobało mi się głównie to, że poza zakupami Zalando umożliwia również zapoznanie się ze swego rodzaju newsami, w których dostępne są różne modne stylizacje. I co najważniejsze – znajdą w nich coś dla siebie zarówno miłośnicy wygodnych dresów, jak i ci, którzy od rana do nocy chodzą w koszulach zapięty na ostatni guzik.

Kupowanie ciuszków poprzez tę apkę nikomu z Was nie powinno sprawić najmniejszych problemów. Niestety, potrzeba do tego rejestracji, która jednak nie trwa na tyle długo, by można było traktować ją jak poważną, niemal niewybaczalną, wadę.

Zdjęcia produktów sprzedawanych w Zalando są dość szczegółowe. Ani razu nie zdarzyło mi się natrafić na przedmiot, który miałby tylko jedną fotografię, a to – moim zdaniem – spora zaleta. Do grona największych plusów zaliczyłbym też fakt, iż zarówno spodnie, sukienki oraz bluzki prezentowane są nie tylko same, lecz także na modelkach.

Aplikacja podzielona na trzy zakładki wydaje się na początku dość skomplikowana, ale bardzo szybko zmienicie zdanie w tej kwestii. I mówię to od razu – jeżeli planujecie robić w niej zakupy, przejdźcie przez formularz rejestracyjny jak najszybciej. Po założeniu konta Zalando staje się jeszcze przyjaźniejsze dla użytkownika i wzbogaca się o kilka nowych opcji, na przykład, listę życzeń.