Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Klienci mają do wyboru w firmach bukmacherskich bardzo wiele atrakcyjnych zakładów. Na pewno najwięcej z nich jest zawieranych na spotkania futbolowe. Nie brakuje osób grających np. HT/FT. Czym cechują się te zakłady? Jakie są dostępne warianty w podmiotach bukmacherskich? Dlaczego tak dużo osób gra te zakłady i kiedy rzeczywiście warto się na nie zdecydować w praktyce?

zakłady bukmacherskie HT/FT
Zakłady HT/FT – jak i gdzie obstawiać?

O co chodzi w zakładach HT/FT?

Dla kogoś początkującego zakłady typu HT/FT rzeczywiście mogą wydawać się nieco skomplikowane. Nic bardziej mylnego. W praktyce nie ma tutaj rzeczy, które są trudne do zrozumienia. Szybko można się zatem w tym aspekcie połapać. Jeśli grasz zakłady HT/FT, to obstawiasz nie tylko to, kto wygra finalnie, ale także to, jaki wynik (1, x lub 2) będzie po pierwszej połowie. Aby Twój zakład okazał się wygrany, obie składowe muszą być trafnie przewidziane. Załóżmy, że typujesz na zwycięstwo gospodarzy. Uważasz, że piłkarze danego klubu będą prowadzić już po pierwszej części spotkania? Twoim zdaniem finalnie ta ekipa zanotuje komplet punktów? W takim razie warto postawić 1/1. Jeśli Twoja drużyna zwyciężyła 2:0, a do przerwy prowadziła 1:0, to zakład jest wygrany.

Co dzieje się w innych sytuacjach? Jeśli Twój klub co prawda wygrał 2:0, ale do przerwy bezbramkowo remisował ze swoim przeciwnikiem, to wówczas przegrywasz zainwestowane pieniądze. W końcu musisz trafnie przewidzieć to, co będzie działo się do przerwy oraz tak samo po zmianie stron. W ofercie firm bukmacherskich jak STS czy Betfan masz sporo zakładów tego właśnie typu. Możesz obstawiać 1/1, x/1, 2/1, x/x itd. W meczu mogą wygrać gospodarze lub goście. Ewentualnie może być także remis. Masz okazję obstawić, że np. do przerwy będzie prowadzenie gospodarzy, a wszystko skończy się jednak podziałem oczek. Takie zakłady stają się coraz popularniejsze. Nie tylko wśród bardziej zaawansowanych Klientów, ale także tych początkujących.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Kursy na zakłady HT/FT są naprawdę atrakcyjne

Z czego wynika popularność zakładów HT/FT? M.in. z wysokich kursów, a dobry typer wie, że na wysokich kursach można zarobić krocie. Jeśli obstawiasz standardowy zakład 1×2, to musisz tylko przewidzieć to, co będzie na końcu konkretnego spotkania reprezentacji, klubu itd. W tym przypadku trudność się zwiększa. Wszak trzeba przewidzieć, jak zakończy się pierwsza połowa oraz oczywiście postawić na odpowiedni wynik w kontekście całego spotkania. Z tego względu większe są także kursy. Bardzo dużo osób obstawia np. zakłady typu 1/1. W tym przypadku gospodarze (jeśli chcesz, aby Twój kupon okazał się wygrany) muszą prowadzić do przerwy oraz w ostatecznym rozrachunku zdobyć komplet oczek.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto to zapamiętać. Standardowy kurs na gospodarzy jest oczywiście dużo niższy. W tej sytuacji (1/1) dana ekipa musi bowiem wyjść na prowadzenie już do przerwy. Z tego właśnie wynika popularność takich zakładów. Jest większe ryzyko, ale jednocześnie można na nich zarobić o wiele więcej pieniędzy w firmach bukmacherskich.

Czy warto grać u bukmachera zakłady HT/FT?

Na pewno należy dobrze się nad tym wszystkim zastanowić, wziąć przykład z innych typerów, których spotkać można na forach czy serwisie betonline. Z jednej strony możesz oczywiście zarobić więcej pieniędzy. To fakt. Z drugiej strony jest większe ryzyko. A przed wszystkim chodzi o to, by jak najbardziej zabezpieczyć własne interesy. Nie brakuje jednak osób typujących np. 1/1. Twoim zdaniem kurs na gospodarzy jest dość niski? Jednocześnie uważasz, że piłkarze danego klubu spokojnie poradzą sobie w najbliższej potyczce? Warto na pewno dokładnie sprawdzić, jak gospodarze spisują się u siebie. Zweryfikuj minimum kilka poprzednich potyczek (np. z ostatniego miesiąca). Zwracaj jednak uwagę nie tylko na finalne wyniki, ale także na to, co działo się do przerwy. Dobrze byłoby w ogóle zobaczyć w akcji konkretny klub. Po to, by widzieć na własne oczy, jaka jest jego taktyka w konfrontacjach domowych.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Jeśli dana ekipa od razu rzuca się na rywala, stosuje wysoki pressing itd. to jest spora szansa, że szybko strzeli premierowego gola. Szczególnie jak różnica w potencjale w porównaniu z rywalami jest spora. Musisz zatem sprawdzać zakłady bukmacherskie nie tylko pod względem gospodarzy, ale także gości. Zweryfikuj poprzednie wyniki w meczach delegacyjnych. Sprawdź, ile ta ekipa zdobywa i traci goli (także przed przerwą).

Kiedy odpuścić sobie granie takich zakładów?

Możliwość wygrania większych pieniędzy na danym kursie nie może być dla Ciebie w tym wszystkim najważniejsza. W głównej mierze powinno liczyć się bowiem to, by konsekwentnie pomnażać stan własnego konta. Na pewno warto unikać grania zakładów 1/1, kiedy np. gospodarze co prawda wygrywają swoje domowe spotkania, ale przeważnie nisko (po zdobywaniu goli w drugich odsłonach potyczek itd.). Obecnie masz swobodny dostęp do wszystkich kluczowych informacji związanych z zakładami bukmacherskimi. Od Ciebie tylko zależy to, co sprawdzisz.

Unikaj grania drużyn, które zadowalają się niskimi triumfami. W tym gronie jest np. Juventus FC, który w tym sezonie wygrał kilka spotkań z kolei 1:0. Warto być także ostrożnym w czasie typowania 2/2 na faworytów. Pamiętaj, że w spotkaniach wyjazdowych jest nieco trudniej o udowodnienie swojej wyższości na placu gry.

5 / 5. Ocen: 4

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Zakłady HT/FT – jak i gdzie obstawiać?

spot_img