Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Aplikacje mobilne, jakie oferują dziś najlepsi bukmacherzy online w Polsce, zmierzają ku jednemu. Chcą przestać być narzędziem dodatkowym i uzupełniającym ich główne serwisy internetowe, a celują w stanie się ich zamiennikiem i rzeczywistą alternatywą. Ma to swoje odbicie również w ich funkcjonalnościach. Nie dziwi dziś fakt, że za ich pośrednictwem można nie tylko obstawiać mecze, ale też między innymi dokonywać wpłat i wypłat. To właśnie na nich postaramy się skupić w naszym dzisiejszym wpisie, wyjaśniając, na czym one polegają, czy są bezpieczne oraz co warto wiedzieć na ich temat.

depozyty bukmacherskie aplikacja mobilna
Wpłaty i wypłaty w bukmacherskich aplikacjach mobilnych

Deponowanie środków a bukmacherskie aplikacje mobilne

Główna zasada obstawiania, znana z serwisów głównych polskich bukmacherów, ma swoje zastosowanie również w przypadku ich aplikacji mobilnych. Głosi ona, że aby można było typować w ich obrębie, trzeba będzie doładować własne konto (system pre-paid jest jedynym, który istnieje w branży – przynajmniej w naszym kraju). Aplikacje mobilne umożliwiają zrobienie tego.

Aby doładować konto przy ich udziale, musimy najpierw je założyć. Pamiętajmy przy tym, że konto to jest tożsame z tym, które założyliśmy w bukmacherskim serwisie głównym. Oczywiście założyć je możemy również za pośrednictwem aplikacji. Gdy już będziemy mieli to za sobą, konieczne będzie zalogowanie się na nie. Jeśli powiążemy z nim nasze dane biometryczne, u większości buków będziemy mogli zalogować się odciskiem palca lub skanem twarzy. Będąc już zalogowanym użytkownikiem, musimy kliknąć w nasze saldo (lokalizacja zależy od konkretnego bukmachera). Naszym oczom powinien ukazać się formularz, w obrębie którego powinniśmy wpisać kwotę, jaką będziemy chcieli wpłacić na nasze witualne konto. Miejmy przy tym na uwadze limity – tak minimalny, jak i maksymalny. One również są uzależnione od konkretnego bukmachera, z usług którego korzystamy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Ostatnim krokiem jest wybranie preferowanej przez nas metody płatności – o tych najlepszych i najchętniej wybieranych wspomnimy w końcowej części tego wpisu. Po dokonaniu pierwszej wpłaty, system zapamięta nasz wybór, a kolejne zasilanie konta będzie odbywać się w jeszcze szybszym tempie.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o wpłatach przez aplikację mobilną? O czym musimy pamiętać? Kilka z najistotniejszych rzeczy właśnie w ich kwestii przedstawiamy poniżej.

  • Aby dokonać wpłaty środków na nasze wirtualne saldo, nie musimy posiadać zweryfikowanego konta u bukmachera.
  • Przez aplikację mobilną nie możemy doładowywać konta tradycyjnym przelewem, co jest zresztą zrozumiałe. Apka ma zapewniać błyskawiczne wpłaty – a w przypadku przelewów takowych nie ma.
fuksiarz bez podatku
Najlepsza oferta bonusów bez obrotu w Fuksiarz.pl
  • Każdy użytkownik może posiadać jedno konto u bukmachera – posługuje się dokładnie tym samym przy logowaniu do aplikacji i do jego serwisu głównego. Konta te dzielą swoje saldo. Oznacza to, że zasilać je możesz również przy użyciu komputera, nie musząc tego robić w aplikacji. Jesteś też w stanie korzystać do tego tylko z aplikacji – z uwagi na szybkość całego procesu, wiele osób wykorzystuje ją jako narzędzie do zasilania konta.
  • W aplikacji mobilnej możesz doładować własne konto o dowolnej porze dnia i nocy.
  • Jeśli płacisz kartą, możesz zwykle zapamiętać jej dane, by później móc szybciej doładowywać własne saldo.
  • Każda wpłata dokonywana u bukmachera spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa – jeżeli oczywiście korzystamy z usług w pełni legalnej firmy. Jesteśmy więc w pełni bezpieczni – niezależnie od tego, z jakiej jej metody skorzystamy. Aplikacje mobilne są odpowiednio zabezpieczone przed nadużyciami, a każda płatność wymaga naszego dodatkowego potwierdzenia (zazwyczaj przy udziale aplikacji mobilnej konkretnego banku).
Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Wypłacanie środków w aplikacjach mobilnych

Najlepsi bukmacherzy online w Polsce w swoich aplikacjach mobilnych pozwalają nam nie tylko wpłacać środki, za które w przyszłości będziemy obstawiać spotkania sportowe. Umożliwiają nam także dokonywanie ich wypłat. Jeżeli zatem wygramy któryś z naszych zakładów, celem dokonania wypłaty zgromadzonych pieniędzy nie będziemy musieli uruchamiać komputera. Wszystko zrobimy z poziomu aplikacji mobilnej.

Wypłacanie środków polega na udaniu się w to samo miejsce, co przy zasilaniu środków (a zatem najczęściej tapnięciu w saldo), a następnie wybraniu odpowiedniej opcji. Nie musimy wypłacać całego saldalegalni bukmacherzy pozwalają nam wpisać kwotę, którą chcemy wypłacić. Pozostałe na koncie środki będziemy więc mogli wykorzystać na dalsze typowanie. Po wpisaniu kwoty i tapnięciu w przycisk potwierdzający, zlecenie wypłaty zostanie natychmiast przekazane do weryfikacji. Ta zwykle przebiega natychmiast, a w większości przypadków pieniądze trafiają na nasze konto bardzo szybko. Co istotne, w aplikacji mobilnej możemy na bieżąco śledzić status naszej wypłaty, by wiedzieć, w którym miejscu przetwarzania się ona znajduje.

polski bukmacher bez podatku
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Pamiętajmy, że aplikacje mobilne nie pozwalają na omijanie oczywistych limitów i ograniczeń. W ich ramach nie zlecimy więc wypłaty, jeśli typujemy w ramach konta tymczasowego – będziemy musieli dokonać jego pełnej weryfikacji. Podobnie ma się sprawa ze środkami bonusowymi – jeśli znajdują się one na saldzie bonusowym i wciąż czekają na obrót bukmacherski, nie będziemy mogli ich wypłacić. Nie zapominajmy też, że konto do wypłat musi być nasze, a środki mogą trafić wyłącznie na nie. Nie mamy w tym przypadku możliwości  wyboru metody wypłaty.

Najlepsze metody płatności w bukmacherskich aplikacjach mobilnych

W przypadku korzystania z bukmacherskich aplikacji mobilnej Betclic czy podobnej zazwyczaj zmieniają się nasze priorytety i wymagania. Liczymy więc na to, że wszystko będzie odbywać się błyskawicznie, ale też wygodnie i bezproblemowo – w końcu po aplikacje zwykle sięgamy w momencie, w którym jesteśmy poza domem, nie mamy czasu lub obstawiamy na żywo. W każdym z tych przypadków środki na własne konto chcemy pozyskać od razu. Bez komplikacji i zbędnego oczekiwania. Istnieją tutaj te formy płatności, które właśnie z błyskawicznymi przelewami radzą sobie lepiej, ale i te, którym wychodzi to gorzej.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Cieszącą się zdecydowanie największym zaufaniem wśród osób obstawiających formą płatności jest ta wykorzystująca kartę płatniczą klienta. Zmusza nas ona do podania bukmacherowi wszystkich danych na jej temat (wymagane jest imię i nazwisko właściciela, numer karty oraz kod CVC, jak również data jej ważności). Dane te możemy zapisać, by później móc przebrnąć przez proces płatności bez potrzeby ich ponownego podawania. Karta płatnicza zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa – w razie jakichkolwiek nieprawidłowości, możemy zgłosić się do banku o tak zwany chargeback. Faktem jest jednak to, że pierwsza płatność przy jej udziale może przebiegać nieco dłużej.

Jeśli chodzi o najwygodniejsze formy płatności, do nich z pewnością można zaliczyć BLIK. Nowy system szybkich płatności wymaga od nas podania bukmacherowi sześciocyfrowego kodu, wygenerowanego w aplikacji mobilnej banku. Następnie musimy potwierdzić chęć dokonania płatności, również w jej obrębie. Co ważne, system pozwala na uniknięcie przekazywania wrażliwych danych bukmacherowi, nieważne czy to aplikacja Fortuna, czy STS. Działa błyskawicznie i jest po prostu bezpieczny. Podobnie wygląda sprawa z systemem PayPal – jeżeli już z niego korzystamy i posiadamy powiązaną z nim kartę, nasze konto będziemy mogli wykorzystać do płatności u bukmachera. Będzie to nie tylko szybkie i wygodne, ale i bezpieczne. PayPal słynie z najwyższych standardów właśnie jeżeli chodzi o bezpieczeństwo środków i klientów, ale też ze swoistej anonimowości jeśli chodzi o dokonywanie płatności.

Oczywiście niezmienną popularnością, również w bukmacherskich aplikacjach mobilnych, cieszą się płatności przy użyciu bramek – a zatem po prostu pośredników. Ich zdecydowaną zaletą jest błyskawiczne przechodzenie oraz dodatkowy poziom bezpieczeństwa, jaki gwarantują ci właśnie pośrednicy. Wadą może się okazać z kolei fakt, że dokonywanie płatności często zmusza nas do przechodzenia do przeglądarki internetowej i finalizowania jej właśnie w niej. To może nieco irytować i okazać się niewygodne przy chęci bardzo szybkiego doładowania konta.

5 / 5. Ocen: 5

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Wpłaty i wypłaty w bukmacherskich aplikacjach mobilnych

spot_img