WGT Golf Mobile – pole golfowe czynne cały rok

0
853

Zimą raczej trudno znaleźć dogodną miejscówkę do pogrania w golfa. Mimo że nie jest to w naszym kraju jakaś wyjątkowo popularna dyscyplina, domyślam się, że znajdują się wśród Was tacy, którzy lubią raz na jakiś czas wziąć do ręki kij i potrenować swoją celność. Wiecie, to dobrze się składa, bo właśnie na dzisiaj przygotowałem recenzję gierki WGT Golf Mobile. Możecie w nią grać o każdej porze dnia i nocy. I to bez względu na panujące za oknem warunkowi pogodowe.

Zacznę nietypowo, bo od grafiki. WGT Golf Mobile bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie zarówno wyglądem, jak i tym, że pobieranie samej gry trwa mniej niż minutę. Co w tym wszystkim najważniejsze, po instalacji możemy od razu przejść do działania, a więc nie wymaga się od nas oczekiwania na załadowanie jakichś dodatkowych plików. Nie wiem, w jaki sposób zostało to zrobione, ale należą się za to brawa.

golf

Autorzy WGT Golf Mobile zachęcają nas do korzystania z tabeli wyników oraz achievementsów z Google Play Games, ale możemy z tego zrezygnować. Niestety, nie możemy takich samych kroków poczynić w przypadku rejestracji konta. Bez niej niemożliwe jest rozgrywanie meczów, ale na szczęście cały proces trwa zaledwie kilka sekund.

Opisywana produkcja nastawiona jest głównie na Multiplayer. Jak zatem łatwo się domyślić, przede wszystkim staramy się w niej pokonywać przeciwników i  tym samym zdobywać punkty doświadczenia oraz niezbędną praktykę. Znajdywanie chętnych do gry nie jest tutaj żadnym problemem, a w przypadku specjalnych wymagań możliwe jest nawet zapisanie się do klubu, czyli swego rodzaju zrzeszenia konkretnych graczy.

Odnoszone sukcesy w WGT Golf Mobile nie tylko wpływają na naszą dumę, lecz również stan portfela. Oczywiście, tego wirtualnego. Dzięki pieniążkom uzyskanym w apce możemy wymieniać domyślny sprzęt na nieco bardziej zaawansowany. Wydatek jest dosyć spory, ale żaden zawodowiec nie powinien uderzać amatorskimi kijami, prawda?

Jeżeli boicie się rzucać na głęboką wodę i od razu ruszać do pojedynków wieloosobowych, z całą pewnością ucieszycie się na wiadomość, że w WGT Golf Mobile występuje także coś w rodzaju treningu. Pozwala to szlifować umiejętności, czyli – inaczej mówiąc – przygotowuje do poważniejszych rywalizacji albo też po prostu jest relaksującym zajęciem przydającym się w wolnej chwili.