Vertigo Racing – samochodówka przy weselnych klimatach

0
746

Vertigo Racing to bardzo ciekawa propozycja na nudne popołudnia. Przede wszystkim daje szansę na wejście do świata samochodów i wyścigów bez wielkiej presji na wygraną, czy mijanie kolejnych przeciwników. W opisywanej produkcji walczymy sami ze sobą i ulepszamy to, na co mamy ochotę.

Odpicować samochód możemy na różne sposoby. Za zebrane w grze wirtualne pieniądze możemy doładowywać paliwo, jakość prowadzenia autka, jego prędkość, czy hamulce. Zależnie od własnych preferencji, wybieramy jeden z bodajże 10 samochodów.

Odblokowanie pojazdu nie jest możliwe od razu. Taki ,,bajer” uzależniony jest od odpowiednich wyników i zebranych pucharów. Muszę przyznać, że pokonanie 10 leveli, w których w każdych mamy do odblokowania kilkanaście achievenetsów, wcale nie jest szybkie. Jest natomiast bardzo przyjemne.

Grając, musimy uważać, aby nie wypaść z trasy. Nasze ruchy bowiem ograniczają się do hamowania, bądź dodawania gazu. Naszym głównym celem jest dojechanie do kolejnej stacji tankowania.

Jeżeli chodzi o achievementsy, warto wśród nich wyróżnić driftowanie, czy skakania przez określoną (w sumie) liczbę sekund. Odblokowanie takiego osiągnięcia niesie za sobą efekt w postaci doładowania konta o 100 pieniążków.

Ścieżka dźwiękowa w apce jest rozbrajająca i zdecydowanie nie nastraja do dzikiej rywalizacji. Podczas słuchania czujemy się jak po kilku głębszych na wiejskim, porządnym weselichu 🙂