Uphil Rush – basenowa ślizgawka dla fanów szybkiej jazdy

0
648

Uphill Rush to gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę użytkownika basenu zjazdowego. Poruszając się na pompowanym kole, staramy się wykonać jak największą ilość ewolucji, niszcząc przy tym wszystko, co znajduje się na naszej drodze.

Zyskujemy punkty za wpadanie na innych ludzi, rozwalanie kwiatów, piłek, stolików i innych ozdób. Im więcej szkód, tym lepsze wyniki. Im lepsze wyniki, tym więcej zebranych punktów. Im więcej punktów, tym ciekawsze są możliwości ulepszenia postaci i wehikułu.

Przechodząc do kolejnych poziomów, dostajemy informację o umiejętnościach, jakie musimy posiąść, by dać sobie radę na planszy. Szybkość i dynamika przekłada się na jakość przejazdu.

Sterowanie ogranicza się do czterech przycisków – gazu, hamulca i dwóch ikonek przewidzianych do pochylania się w jedną, bądź drugą stronę. Właśnie z tej opcji korzystamy, chcąc wykonać obrót w powietrzu, bądź uchronić się przed niebezpiecznym upadkiem po różnych wygibasach.

Gra jest bardzo przyjemna, chociaż graficznie nie powala. Mogłoby być ładniej, ale język polski i sporo możliwości rozwoju gracza zamazują kiepskie wrażenia audiowizualne 🙂

Pobierz w Google Play.