W Toysburg wcielamy się w rolę dziewczynki, bądź chłopca. Po chwili wkradamy się do miasta, w zabawiamy w majsterkowiczów. Naprawiamy zepsute zabawki i oddajemy je dzieciom. Wraz z wujkiem prowadzimy warsztat, w którym dzieje się naprawdę wiele dobrego 🙂 Tworzenie nowych zabawek to też świetna zabawa – szybko się o tym przekonacie!

W grze przychodzi nam przemierzać mieścinę i pomagać ludziom na ulicach. Z czasem imperium zapełnia się wielkimi zabawkami, a my zdobywamy pieniążki za różne rzeczy.

Na początku dostajemy pieniądze za każdym razem, kiedy dziecko pobawi się wielką zabawką. Z czasem przemieniamy dzieci w zabawki i nasz świat nabiera kolorów.

W zanadrzu mamy plany, dzięki którym potrafimy tworzyć ciekawe postaci. Co prawda nie zawsze mamy do tego materiały, lecz szybko możemy i to nadrobić, kupując poszczególne części za zarobione pieniądze.

Powiem szczerze – gra jest trudna do opisania, bo zawiera milion szczegółów, o których chciałoby się napisać. Chciałabym jednak, byście sami przetestowali produkcję i podzielili się ze mną odczuciami. Ja spędziłam w niej niesamowite chwile i nie chciałabym zdradzać Wam magii, jaka tam panuje.

Graficznie i dźwiękowo tytuł prezentuje się znakomicie. Jeżeli macie chęć na spędzenie wielu godzin w świecie wielkich zabawek, bierzcie się za pobieranie 😉