Tour de France – Cycling stars – oficjalna gra dla miłośników kolarstwa

0
705

Tour de France – Cycling stars oferuje dość specyficzną sportową zabawę, w której rowery grają główne skrzypce. Tym razem nie będziemy mieć szansy na zmierzenie się z trasami z perspektywy zawodnika, lecz zajmiemy się zespołem z poziomu trenera.

W teorii grę należy zakwalifikować do produkcji sportowych, lecz w praktyce to nic innego jak symulator menadżera kolarstwa. Jedni się nim zachwycą, inni zdecydowanie usuną tak szybko, jak pobrali 🙂 Niemniej jednak znajdą się z pewnością miłośnicy tego rodzaju gier.

Jako trenerzy, decydujemy o tym w jaki sposób porusza się drużyna na trasie. Wybieramy liderów, ustawiamy sprinty i ataki, a także inwestujemy w nowych zawodników. Chcąc wygrać, musimy monitorować obecne pozycje kolarzy, sprawdzać ich umiejętności i odpowiednio podejmować decyzje – każdy nasz wybór ma swoje konsekwencje.

Mamy szansę na rozgrywkę w trybie kariery, bądź multiplayer. Zdobywamy punkty doświadczenia i zbieramy nagrody za swoje osiągnięcia. Budujemy kluby i walczymy o pierwsze miejsca na mecie, konkurując ze swoimi przyjaciółmi.

Mając na koncie całą masę przetestowanych gier symulacyjnych, mogę z całą powagą powiedzieć, że Tour de France prezentuje się całkiem dobrze. Polecam miłośnikom menadżerów sportowych.

Pobierz w Google Play.