Tapatalk – dla rozgadanych internautów

0
738

Jeżeli jesteście aktywnymi użytkownikami wielu forów internetowych, nie muszę z pewnością pisać Wam, jak uciążliwe jest korzystanie z przeglądarki internetowej, by przejrzeć każdy nowy post i to na kilku stronach. Dla tych, co mają już dość tego typu rozwiązań przygotowano na Androida bardzo pomysłową – i co najważniejsze użyteczną – apkę o nazwie Tapatalk.

Tapatalk należy do jednych z androidowych „must have’ów”. Oczywiście, pod warunkiem, że w ogóle korzysta się z forów internetowych. Mimo że osobiście nigdzie nie należę do aktywnych użytkowników z tysiącem postów na koncie, posiadam tę apkę na swoim smartfonie. I powiem szczerze – nie wyobrażam już sobie przeglądania treści bez niej. Myślę, że Wy będziecie mieć podobnie.

tap1

Co w skrócie oferuje program z tego wpisu? Pozwala nam stworzyć swego rodzaju mobilną biblioteczkę stron, które umożliwiają internetową dyskusję i umożliwia wygodne przeglądanie ich treści – bez problemów z wielkością witryny. Choć nie wszystkie fora dostosowane są do Tapatalkaich grono sukcesywnie się powiększa i liczy już ponad 50.000 stron.

Oczywiście, tak jak wspomniałem, apka nie tylko nadaje się dla typowych czytelników, lecz także osób, które sporo się na forach udzielają.  Tapatalk posiada, między innymi, opcję dodawania postów z poziomu aplikacji. Dzięki temu nie musimy „błądzić” w przeglądarce, by odpowiedzieć swoim internetowym dyskutantom.

tap

Bardzo fajną i przydatną funkcją dostępną w programie są powiadomienia. Do czego służą pisać chyba wiele nie muszę. Wystarczy jak napiszę, że przydają się, gdy bardziej niż zwykle czekamy na ruch w danym temacie na forum albo po prostu lubimy być na bieżąco z postami dodawanymi przez innych.

Apka działa po polsku, a jej twórcy bardzo szybko reagują na wszelkie sugestie użytkowników oraz błędy. Tapatalk był w moim pierwszym smartfonie, drugim i trzecim. Wiem, że będzie też w kolejnych. A jak będzie z Wami?

W Google Play pobrać można również płatną wersję programu. Kosztuje ona niecałe 10 złotych.


logo-app
Tapatalk
Tapatalk Inc.
0   
qrcode-app