Tanie żarcie – oszczędne jedzenie

0
945

Dopada Was głód, więc postanawiacie iść do KFC bądź McDonald’sa na szybki posiłek. Ale zaraz, ostatnio w skrzynce znaleźliście kupony promocyjne. Warto by było je wykorzystać. Szukacie ich, szukacie i za nic w świecie nie możecie znaleźć, a wasz brzuch daje Wam coraz bardziej do zrozumienia, że już długo tak nie wytrzyma. Brzmi znajomo? Nie musi tak być. Wystarczy, że pobierzecie na swojego smartfona aplikację o nazwie Tanie Żarcie.

Tanie Żarcie to bardzo prosty program, dzięki któremu będziecie mieć zawsze przy sobie wszelkie kupony zniżkowe do fast foodowych restauracji. Obecnie aplikacja obsługuje trzy sieci: McDondald’s, KFC i North Fish. Nie wiem, jak na kupony reaguje obsługa tej ostatniej, bo rzadko w niej bywam. Wiem jednak z doświadczenia, że w tych dwóch pierwszych nikt nie robi żadnych problemów.

zarcie

Obsługa tej przydatnej aplikacji jest bardzo prosta. Jej autorowi należy się za to pochwała. Widziałem już nieraz jak tego typu programy, które były zagmatwane do tego stopnia, że w ogóle nie mogłem się w nich odnaleźć. Tutaj sprawa wygląda zupełnie inaczej, o czym przekonać się można już chwilę po instalacji.

Tanie Żarcie składa się z zakładki znajdującej się po lewej stronie ekranu, która służy nam do wybierania interesującej nas restauracji. Kiedy już zdecydujemy, gdzie chcielibyśmy zjeść, wyświetlane są aktualne promocje wraz z cenami. Każda oferta specjalna wyposażona jest również w zdjęcie, co sprawia, że wszystko wygląda schludnie i przejrzyście.

zarcie1

Apkę można obsługiwać zarówno w pionie, jak i poziomie, co jest jej sporym atutem. Warto też zwrócić uwagę na fakt, iż w programie nie wyświetlają się reklamy ani inne przeszkadzające w użytkowaniu elementy.

Tanie Żarcie to darmowy program, tak więc bez dwóch zdań warto go polecić. Myślę, że osoby często stołujące się w fast foodach będą zadowolone z jego możliwości.