Table Top Racing – rozlany sok, drift i… samochód z lodami

0
836

Rozsądek podpowiada, by zimą zbytnio nie szaleć na pełnych śniegu drogach. Część naszych umysłów odpowiedzialna za ryzykowne posunięcia ignoruje jednak tego typu sygnały i stara się za wszelką cenę przekonać nas do tego, by – mimo wszytko – w intensywniejszy sposób używać pedału gazu w naszym pojeździe. Jeśli jesteście skłonni posłuchać bardziej tej drugiej strony – spróbujcie przed pójściem do samochodu wyżyć się na wirtualnych drogach w produkcji Table Top Racing.

Akcja gry Table Top Racing rozgrywa się w miejscach, które dla zwykłych ludzi są normalnymi miejscami, natomiast dla samochodowych zabawek –  idealną miejscówką na organizację pojedynku na szybkość. Tory dostępne w apce umiejscowione są, między innymi, na stole w chińskiej restauracji, grillu czy piknikowym raju pełnym rozlewających się soków pomarańczowych, słodkich przekąsek i tym podobnych.

ttr1

Jeżeli na samym początku spodziewacie się dostać do dyspozycji w grze super wypasione auto pełne setek koni mechanicznych, muszę Was zmartwić, że wcale tak nie będzie. Jest jednak dobra wiadomość – będziecie mogli poszaleć samochodem z lodami. Nie wiem, jak Wy, ale ja „za dzieciaka” miałem marzenie, by tego typu pojazdem jeździć. Jeśli mieliście podobnie, na pewno wspomniany wóz nie będzie dla Was najmniejszym problemem.

Table Top Racing to kilka trybów gry. Dostępny mamy tutaj szybki wyścig, driftingowe zmagania no i – rzecz jasna – mistrzostwa. Te ostatnie nie są jedynie pasmem kilku wyścigów, a ogromną ilością wyzwań, które polegają na przejechaniu tortu w odpowiednim czasie bądź też… uderzeniu samochodu jadącego przed nami.

ttr

Każdy wyścig zaliczony w Table Top Racing wiąże się ze zdobyciem wirtualnej waluty. Co za nią możemy kupować? Ano różnie – dostępne są ulepszenia dla naszego pojazdu, a także wizualne akcesoria, na przykład alufelgi czy kolorowe lakiery. Oczywiście, dostępna jest też opcja pozwalająca na kupno zupełnie nowego auta.

Grafika zastosowana w Table Top Racing wygląda całkiem nieźle. Nie jest to może drugi NFS Most Wanted, ale można grać, bez konieczności zamykania oczu co kilka minut.


logo-app
Table Top Racing Free
Playrise Digital Ltd
0   
qrcode-app