Szkoła TVN – nagrody, quizy… ale nie dla każdego

0
1185

Proszę, nie dyskutujmy na temat filmów paradokumentach, które można obecnie znaleźć w ramówce prawie każdego kanału telewizyjnego. Nie jestem tu przecież krytykiem, a recenzentem. I dlatego chciałem Wam dzisiaj przedstawić apkę Szkoła TVN. Gdyby działała tak, jak powinna, napisałbym, że przyda się każdemu fanowi tego „wybitnego” serialu.

Twórcy Szkoła TVN obiecują testy, nagrody i super zabawę z ludźmi z całej Polski. Super, ale kiedy już pobierzemy ich dzieło, witani jesteśmy oknem logowania. Jeżeli nie macie konta TVN, będziecie musieli je założyć. A jeżeli je posiadacie… prawdopodobnie apka będzie udawała, że jest zupełnie inaczej.

szkol

Niestety, opisywany program działa gorzej, niż się tego spodziewałem w najgorszym scenariuszu. Po pierwsze, trudno w ogóle dostać się do przygotowanej zawartości, a kiedy już nawet sobie z tym poradzimy, trudno być zachwyconym. Cóż, aż mnie korci napisać, że jaki serial, taki… ech, zresztą, nie ma to najmniejszego sensu.

Co takiego znajdziecie w Szkoła TVN? Rozwiązuje się tutaj quizy z wiedzy na temat paradokumentu. Nie ma jednak pytań ogólnych, a bardzo szczegółowe i to takie, które dotyczą poszczególnych odcinków. Świetnie, że można obejrzeć sobie wybrany epizod w aplikacji, ale szkoda, iż nawet ta funkcja ma wady, a jedną z nich jest ścisłe powiązanie z Playerem TVN.

szkol1

Profil użytkownika można wyposażyć w unikalne zdjęcie, dzięki czemu można być rozpoznawalnym wśród innych graczy. Zastanówcie się jednak, czy warto decydować się na radykalne rozwiązania. Trzeba mieć bowiem na uwadze, że to ludzie decydują tutaj o tym, kogo chcą wyzwać na pojedynek.

Nie pamiętam, ile czasu spędziłem na dostaniu się do Szkoła TVN. Jestem przekonany, że dla Was będzie to zbyt wiele i szybko zrezygnujecie z korzystania z tej apki. I raczej nie będziecie mieli czego żałować. Ja osobiście niczego szczególnego tu nie znalazłem.