SwiftKey Keyboard – pisanie poprzez ślizganie

0
890

Denerwuje Was tradycyjny sposób pisania po klawiaturze dotykowej? Dzięki narzędziu o nazwie SwiftKey Keyboard będziecie mogli zapomnieć o czasach, gdy przez przypadek naciskaliście nie ten klawisz, co chcieliście, a pisanie SMS-ów zajmowało Wam całe wieki.

Aplikacja mobilna o nazwie SwiftKey Keyboard przekształca standardową, androidową klawiaturę dotykową, w której piszemy literka po literce, na wygodną i niezwykle zgrabną, gdzie tekst wprowadza się poprzez ślizganie palcem po ekranie.swift1

Jak w praktyce korzysta się z SwiftKey Keyboard? Bez odrywania palca od ekranu jeździmy między klawiszami, a program automatycznie zgaduje, co mieliśmy na myśli i wkleja dany wyraz do redagowanej przez nas wiadomości. Oczywiście, istnieje możliwość włączenia słownika różnych języków, co nie zmienia faktu, iż naszego rodzimego nie możemy przekształcać na swój własny sposób, dodając do niego kilka często używanych przez nas wyrażeń.

Aplikacja nie tylko umożliwia nam wygodne pisanie wiadomości SMS. Pozwala nam także w ten sam sposób redagować maile zarówno prywatne, jak i służbowe, a także wiadomości w portalu społecznościowym Facebook. Jeżeli tylko sobie tego życzymy, możemy wyłączyć SwiftKey Keyboard w jednym bądź kilku przypadkach. Jednym słowem – pełna swoboda.

swift1

Wygląd „ślizganej klawiatury” możemy dostosowywać do własnych potrzeb. Skórek wprawdzie nie ma zbyt wiele, ale myślę, że i tak każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Warto wspomnieć także o tym, iż klawiatury dostępne w aplikacji mogą być umieszczone na całej szerokości ekranu bądź też tylko po jego wybranej stronie. Opcja ta przydać się powinna przede wszystkim użytkownikom dużych smartfonów, takich jak Galaxy Note, czy też tabletów.

Mimo że niektórzy producenci decydują się na wprowadzenie do swoich androidowych nakładek klawiatur na zasadzie tych oferowanych przez SwiftKey Keyboardopisywana w tym wpisie apka cały czas jest niezwykle popularna wśród użytkowników Google Play. Przypadek? Nie wydaje mi się.


logo-app
Klawiatura SwiftKey + Emoji
SwiftKey
0   
qrcode-app