Super Mario Run – legendarny Mario zagościł w Google Play

0
717

Na Super Mario Run musieliśmy czekać naprawdę długo. Premiera gry została zaplanowana na czwartek, 23 marca, lecz twórcy postanowili zrobić graczom niespodziankę i wypuścili Mario dzień przed premierą.

Na urządzenia z systemem iOS można było pobrać legendarną platformówkę już kilka miesięcy temu. Nadszedł w końcu ten dzień, gdy posiadacze Androida mogą wejść do Google Play i uruchomić proces instalacji na równi z ,,jabłuszkami”.

Miałam szczerą nadzieję, że twórcy Super Mario Run pójdą po rozum do głowy i dadzą graczom trochę więcej swobody w darmowej wersji gry. Niestety – tylko 4 levele są darmowe, przez co jedyne co może nam się przytrafić, to rozbudzenie ducha gracza i zakup pełnej wersji produkcji, która kosztuje około 10 dolarów.

Platformówka (jak można było się spodziewać), prezentuje się doskonale. Odkrywamy 6 światów i zgarniamy kilkadziesiąt różnych przedmiotów z plansz. W nowej wersji nie zabrakło monet, grzybków i power-upów. Wszystko, czym raczył nas Mario do tej pory, w Super Mario Run również się pojawi.

Dodatkowo gracze mają szansę na zabawę jedną ręką, bowiem Mario nie trzeba każdorazowo napędzać. Nasz bohater biega bez zatrzymania.

Jeżeli jeszcze nie testowaliście Mario, pobierajcie. Dobrze, gdybyście wiedzieli, że gra wciąga a następnie stawia nas przed dylematem: zakończyć grę na 4 poziomie, bądź wykupić pełen pakiet za ponad 40 złotych 🙁

Pobierz w Google Play.