Sugar Slide: The Path Home – doskonała łamigłówka na wysokim poziomie

0
660

Sugar Slide: The Path Home to jedna z najlepszych gier logicznych, z jakimi miałam przyjemność zetknąć się w ostatnich kilku miesiącach. Dzieło studia Upopa Games jest doskonałe w każdym calu, o czym można się przekonać już na samym początku, podczas poznawania głównych bohaterów – pary trzymających się przyjaciół – nazwanych przeze mnie ,,Słodyczkami”.

Nasi podopieczni zostali wyrzuceni poza swoje normalne środowisko życia. Z naszą pomocą muszą dostać się do wyjścia. Każdy poziom w Sugar Slide: The Path Home to zestaw kilku plansz, w których musimy wykazać się sprytem.

qd

Naszym zadaniem jest takie przestawianie bloczków, by powstała ścieżka prowadząca naszych podopiecznych do portalu przerzucającego ich dalej. Zabawa jest przednia, lecz nie brakuje w niej niespodzianek. Przede wszystkim ograniczeni jesteśmy ilością ruchów. Jeżeli nie uda nam się zmieścić w danej ilości kroków, musimy rozpocząć przygodę od nowa.

Każdego dnia, kiedy odwiedzamy grę, dostajemy jakiś prezent. Najczęściej jest to garść złotych monet, które możemy wykorzystać podczas gry na różnego rodzaju power-upy. Pełen pakiet żyć to 5 serduszek Na naładowanie się jednego czekamy 30 minut.

s

Poza odkrywaniem kolejnych światów, zbieramy naklejki oraz odznaczenia. Jeżeli jeszcze nie przekonałam Was do pobrania, niech zrobią to oceny, jakie gra uzyskuje w Google Play 🙂