STS na telefonie, czyli aplikacja do obstawiania meczów online

0
1

Aplikacja do obstawiania meczów poszukiwana! A skoro tak, najlepiej iść tam, gdzie najwięcej osób. Sprawdźcie, jak sprawdza się w praktyce granie w STS na telefonie!

STS na telefonie, czyli aplikacja do obstawiania meczów online
STS na telefonie, czyli aplikacja do obstawiania meczów online

STS na telefonie. Jak obstawiać?

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że na chwilę obecną to legalny bukmacher STS jest najpopularniejszy w naszym kraju. Świadczyć o tym może chociażby fakt, że tę firmę kojarzą nawet ci, którzy nie za bardzo interesują się sportem.

Przygotowana przez STS aplikacja mobilna to przede wszystkim możliwość obstawiania meczów online w każdym miejscu z dostępem do sieci. Dzięki programowi na Androida nie trzeba udawać się do punktu za każdym razem, gdy przyjdzie nam do głowy jakiś typ albo znajdziemy w sieci ciekawe pewniaki.

Aplikacja mobilna STS

Każdy, kto korzysta z apki od STS, może oglądać mecze za darmo. Dostępne jest tutaj również przeglądanie statystyk w przejrzystej formie i korzystanie z licznych promocji przygotowanych jedynie dla mobilnych użytkowników serwisu.

STS Android. Pobieranie APK
STS Android. Pobieranie APK

Apka STS do pobrania jest na dwa najpopularniejsze systemy mobilne na świecie. W Google Play nie znajdziemy instalki. Jeżeli chcemy pobrać STS na swojego smartfona lub tablet, musimy przejść do oficjalnego portalu bukmachera i pobrać z niego STS apk.

STS Android. Pobieranie online

Bukmacher na telefonie
Bukmacher na telefonie

Uwaga! Do korzystania z tego, co oferuje aplikacja mobilna STS, potrzebne jest darmowe konto typerskie. Aby je założyć, wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny.

Kod promocyjny „BETONLINE” w STS daje 29 PLN na start bez konieczności wpłacania pieniędzy. Jakby tego było, każdy nowy gracz może otrzymać przy pierwszym przelewie do 1200 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.