Stickman Dismounting – zabij człowieka na śmierć

0
879

Stickman Dismounting to gra, w której głównym bohaterem jest znany wszystkim, patyczakowy ludek, Stickman. Postać tym razem w żaden sposób nie została ożywiona. Wręcz odwrotnie – jest nieruchoma i ma (prawdopodobnie) symulować ludzki fantom, któremu zadajemy jak największe cierpienie.

Produkcja nie została podzielona na poziomy, lecz na 15 światów, a raczej lokalizacji. Miejsca, w jakich się znajdujemy, zazwyczaj już wyglądają niebezpiecznie, a nasza praktyka sprawia, że stają się prawdziwymi punktami śmierci.

Kolejne epizody odblokowujemy za zarobione w grze pieniądze. Kasę zdobywamy dzięki… łamaniu kości 🙂 Innymi słowy: Stickman po upadku powinien być możliwie najbardziej połamany.

Wyjściowo mamy możliwość ustawienia pozycji skoku, oraz ewentualnego wehikułu, na którym zostaje umieszczony nasz bohater. O prędkości wyskoku, czy wyrzutu decydujemy samodzielnie, naciskając i przytrzymując odpowiednia ikonkę. Pod naszą władzą jest także przycisk upuszczenia przedmiotu, którego Stickman może się kurczowo trzymać 🙂

Pobierz w Google Play.