Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Aktualnie każdy bukmacher działający w Polsce daje swoim klientom dostęp do mniej lub bardziej rozbudowanej aplikacji mobilnej. Jedni w tych swoich skupiają się na prezentowaniu swojej pełnej oferty na spotkania sportowe, inni zaś – na proponowaniu dostępu do jak najbardziej przydatnych funkcjonalności. Jedną z tych, które aktualnie uważane są za standardowe i niezbędne, są statystyki spotkań. Czego tak właściwie możemy się z nich dowiedzieć i w jaki sposób wykorzystać to na własną korzyść? O tym opowiemy w dzisiejszym wpisie.

aplikacja mobilna superbet
Statystyki meczów w bukmacherskich aplikacjach mobilnych

Poniższy artykuł jako przykład bierze statystyki na spotkania w obrębie piłki nożnej. Analogiczne statystyki są dostępne dla większości innych dyscyplin – z tym, że są do nich oczywiście dostosowane.

Jakie dane znajdziemy w bukmacherskiej aplikacji mobilnej?

Wszyscy działający w naszym kraju bukmacherzy zdają sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma dla współczesnego odbiorcy odpowiednio zaprojektowana aplikacja mobilna. Wcale nie dziwi więc fakt, że starają się uczynić tę swoją jak najbardziej przydaną, kompleksową i atrakcyjną. Słowem: kompletną. Dużą wagę od zawsze przykładają przy tym do statystyk – wielu graczy to właśnie celem ich pozyskania sięga po aplikacje mobilne bukmacherów. Zwłaszcza, że urządzenia przenośne doskonale sprawdzają się w roli analitycznego gadżetu.

W menu statystyk dotyczących konkretnego meczu znaleźć można między innymi:

  • historię spotkań każdej z drużyn z osobna – historia ta jest w stanie pomóc nam w określeniu passy danego zespołu – ta może mieć olbrzymi wpływ na jego morale oraz to, w jaki sposób podejdzie on do konkretnego meczu; 
  • historię meczów drużyn między sobą – historia H2H (head to head) jest bardzo istotna, bo pozwala sprawdzić, jak obie drużyny zachowywały się w spotkaniu między sobą; ważne tutaj jest jednak patrzenie również na daty – najistotniejsze są tutaj mecze, które odbyły się stosunkowo niedawno;
  • zestawienie najlepszych zawodników pod wieloma względami – dzięki statystykom można przyjrzeć się chociażby zawodnikom, którzy w danej drużynie i w konkretnym sezonie (lub rozgrywkach) strzelili najwięcej bramek, asystowali przy największej ich liczbie lub też zostali ukarani największą ilość razy; ta ostatnia statystyka pozwoli na przykład ocenić, jak brutalna jest gra danego zespołu; statystyka goli z kolei może pozwolić określić skuteczność napastników oraz to, jak duży wkład w dorobek bramkowy ma cały zespół (w połączeniu z asystami może się to okazać bardzo cenną wiedzą);

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • aktualną sytuację obu drużyn w tabeli ligowej – choć można to sprawdzić w wielu różnych miejscach, zdecydowanie wygodniej jest mieć to w otoczeniu innych statystyk ściśle związanych z konkretnym spotkaniem, wraz z wyraźnie zaznaczonymi pozycjami obu zespołów biorących udział w pojedynku; pozycja w tabeli ligowej doskonale obrazuje to, jak dany zespół radzi sobie w sezonie – zwłaszcza, że solidni bukmacherzy rozbijają ją na najdrobniejsze detale, pokazując ilość zdobytych punktów oraz meczów wygranych, zremisowanych i przegranych, wraz z podziałem na spotkania rozgrywane przed własną publicznością oraz te, które toczyły się na wyjeździe;
  • dane dotyczące nadchodzących spotkań – harmonogram kolejnych meczów jest w stanie wskazać bardzo dużo; jeżeli dana drużyna ma przed sobą cięższe spotkanie, może chcieć się oszczędzać; jeśli z kolei przed nią jest mecz znacznie łatwiejszy, do tego konkretnego pojedynku może podejść ze znacznie większym zaangażowaniem.

Naturalnie rzecz biorąc statystyki są znacznie bardziej rozległe. Właśnie ze względu na ich ilość w aplikacji mobilnej konkretnego bukmachera liczy się przede wszystkim ich odpowiednie zorganizowanie i przystosowanie do małego ekranu telefonu. W nim bowiem nie zawsze można wyświetlić duże tabele z ogromną ilością danych tak, aby były one czytelne i rzeczywiście przydatne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W czym pomogą nam dane statystyczne?

Statystyki w bukmacherskich aplikacjach mobilnych są czymś bardzo cennym przy codziennej analizie. Jeśli mamy do czynienia z solidną aplikacją Fortuny czy innego buka, która przykłada do nich wagę, będą one w stanie ułatwić nam nasze bieżące budowanie własnych typów bukmacherskich. Wszystko ze względu na to, że niemal każda dyscyplina sportowa jest grą właśnie statystyk, a na finalny wynik każdego meczu składa się wiele mniejszych aspektów. Podążając zatem za przykładem futbolu, na ostateczny wynik konkretnego spotkania wpływ ma nie tylko dyspozycja napastnika. Liczy się tutaj również czas posiadania piłki, ilość wymienionych podań, ale i ogólna forma całego zespołu (możliwa do określenia poprzez przejrzenie historii jego spotkań).

sts bonus bez depozytu
STS kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Statystyki są też nieocenioną pomocą przy obstawianiu w formacie na żywo. Skonfrontowane z aktualną sytuacją na boisku, są w stanie zdziałać cuda i doprowadzić nas do podejmowania słusznych i przynoszących większe wygrane decyzji bukmacherskich. Statystyki to zatem nie coś wyłącznie dla fanatyków sportu i miłośników liczb – to coś, co potrafi się przydać nawet (a może i „zwłaszcza”) początkującemu obstawiającemu.

Bukmacherzy z najlepszą prezentacją statystyk w aplikacji

Jak doskonale wiadomo, aktualnie każdy polski bukmacher w swojej aplikacji mobilnej zawiera statystyki towarzyszce każdemu ze spotkań. Wyłącznie najlepsi przykładają do tego wagę i starają się pokazać je w jak najbardziej czytelny sposób. Wyróżnić tutaj musimy bukmachera Betclic, u którego statystyki są świetnie zorganizowanie i łatwo dostępne. Szybko można się w nich połapać dzięki zastosowaniu różnych kolorów do każdej z drużyn. Wszystko jest przystosowane zarówno do niewielkiego ekranu telefonu, jak i większego tabletu.Aplikacja mobilna tego operatora zasługuje więc na pochwałę.

Na wyróżnienie w kontekście statystyk w aplikacji mobilnej zasługuje również STS – aktualny lider na rynku zakładów wzajemnych. W jego przypadku również możemy liczyć na ciekawą prezentację danych, intuicyjność oraz dobre ich zorganizowanie. Statystyk jest u niego bardzo dużo, zwłaszcza w przypadku spotkań w dyscyplinach uznawanych za bardziej popularne. Mowa tutaj nie tylko o piłce nożnej, ale i o tenisie, koszykówce czy siatkówce. 

5 / 5. Ocen: 3

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Statystyki meczów w bukmacherskich aplikacjach mobilnych

spot_img