Star Wars: Puzzle Droids – droidowa match-3

0
654

Gier z kategorii match-3 nie trzeba długo w Google Play wybierać. Takich, które są jednak warte uwagi, należy szukać z przysłowiową świecą. Gniotów jest co nie miara, natomiast prawdziwe perełki często pozostają w cieniu. Star Wars: Puzzle Droids z pewnością należy do grona produkcji, o których powinno się mówić głośno.

Ten rodzaj gier się lubi, bądź nienawidzi. Nie ma w zasadzie opcji pośredniej. Osoby przepadające za łamigłówkami, spędzą w dopasowywajce długie godziny. Skąd to wiem? Z doświadczenia 🙂 Jako miłośniczka match-3 z miłą chęcią wracam każdego dnia do ,,starwarsowej” apki.

Nie ma najmniejszego sensu opisywanie zasad panujących w grze, bowiem każdy, nawet nowy użytkownik Google Play miał już z czymś podobnym do czynienia. Jeżeli nie, samouczek momentalnie nauczy go, jak obsługiwać niesforne kafelki.

Po przejścia jest wiele ciekawych poziomów. Autorzy podzielili całą produkcję na kilka epizodów zawartych w planetach. Systematyczne wykonywanie misji umożliwia zagłębianie się w coraz dalszą historię droidów.

Pobierz w Google Play.