Snap Face Filters – koci pyszczek na zdjęciu?

0
1265

Snap Face Filters to aplikacja w ostatnim czasie bardzo popularna. Korzystają z niej głównie użytkownicy Snapchata i Instagrama. Nie brakuje oczywiście osób wstawiających zmodyfikowane fotki na Facebooka. Na czym polega jej fenomen? Nie mam pojęcia. Zdradzę Wam więc możliwości, jakie daje to mało skomplikowane narzędzie do obróbki zdjęć a decyzję o ewentualnym jej pobraniu podejmiecie sami.

Aplikacja w swojej ikonce posiada charakterystycznego, snapchatowego duszka na żółtym tle, który ,,ubrany” jest w zwierzęce atrybuty. Jak się okazuje, na zdjęciach będziemy się… zezwierzęcać 🙂

dd

Wybieramy swoje zdjęcie z galerii, bądź cykamy je w danym momencie i zaczynamy zabawę. Do dyspozycji mamy kilka różnych kategorii naklejek. Oczywiście najpopularniejsze są pyszczki, uszy, usta i wąsy, ale nie brakuje zabawnych emotek, które wklejamy w dowolne miejsce na zdjęciu.

Zdecydowanie dużym plusem jest możliwość modyfikowania kształtu wstawianej naklejki, jej wielkości oraz kąta nachylenia. W ten sposób doskonale dopasowujemy obrazki do pierwotnej fotografii.

W każdej chwili możemy zachować swoje zdjęcie, czy podzielić się nim ze znajomym na różnych portalach społecznościowych. Jak wygląda obsługa narzędzia? Bardzo prosto i wygodnie. Nie mogę się do niczego przyczepić.

Jedyne pytanie, jakie przychodzi mi do głowy to… po co? Mam nadzieję, że któreś z Was w jakiś sposób mi to wyjaśni, bo przynajmniej moja twarz nie wygląda ciekawie z psim pyszczkiem w centralnej części 🙂