Slide the NUMBER – niby proste, a tak wciągające!

0
671

Czy mieliście kiedykolwiek taką plastikową układankę, w której przesuwało się tabliczki w taki sposób, by ułożyć z nich pewny obrazek? Prawdopodobnie tak. A czy wiecie, że androidowa produkcja Slide the NUMBER jest bardzo podobna do tych klasycznych łamigłówek? I co najważniejsze – dostępna jest całkowicie za darmo!

Zasady zabawy w Slide the NUMBER można wytłumaczyć dosłownie w kilka sekund. Zadaniem gracza w opisywanej produkcji jest stworzenie wirtualnej tablicy, na której będą widniały cyfry ułożone w odpowiedniej kolejności. Wniosek może być zatem tylko jeden – do tego, by dobrze spędzić czas potrzebujemy  jedynie podstawowej wiedzy matematycznej.

slide

Autorzy opisywanej gierki przygotowali dla nas kilka trybów rozgrywki. Na samym początku odblokowany jest tylko najłatwiejszy z nich, czyli ten, który pozwala na zabawę na polu 3×3. Aby uzyskać dostęp do kolejnych poziomów, potrzebujemy – rzecz jasna – ukończenia poprzednich. O ile na początku nie jest to wyjątkowo trudne, późnej przysparza dość dużych problemów.

Nie ma znaczenia, jakie oceny uzyskiwaliście w szkole, w Slide the NUMBER liczy się przede wszystkim logiczne podejście do tematu oraz umiejętność kombinowania. Bo chociaż oferowana zabawa nie wydaje się niczym skomplikowanym, możecie być pewni, że spędzicie z nią wiele czasu. Szczególnie, jeśli będzie zależało Wam na śrubowaniu bardzo dobrych rezultatów.

slide1

Systemu sterowania w Slide the NUMBER nie dało się w żaden sposób zepsuć, tak więc raczej nie ma sensu o nim pisać. Bardzo zadowolonym można być jednak z grafiki, która – co tu nie mówić – wygląda bardzo dobrze i nie powinna zrobić złego wrażenia na nikim poza najbardziej wybrednymi graczami.

Jeżeli lubicie klasyczne rozwiązania, czyli takie, które pokochały już miliony, zdecydowanie Slide the NUMBER jest czymś dla Was. Nie zamierzam jednak obiecywać Wam gruszek na wierzbie, ponieważ doskonale zdaję sobie sprawę, iż matematyczna rozgrywka tego typu potrafi się znudzić. Proponuję zatem, abyście zainstalowani grę na próbę i sprawdzili, czy rzeczywiście Was ona bawi. W przypadku braku twierdzącej odpowiedzi, po prostu będziecie musieli skorzystać z funkcji odinstalowywania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here