ScoreCenter LIVE – kibicuj swoim i czyhaj na potknięcie rywali

0
689

Aplikacje mobilne do śledzenia wyników na żywo nie są żadną nowością. Jeżeli jesteście fanami sportu, prawdopodobnie posiadacie tego typu program na swoich smartfonach i korzystanie z nich zawsze, gdy tego potrzebujecie. Wiem, że zmiana przyzwyczajeń nie jest łatwa, ale jeżeli szukacie alternatywy dla swojego aktualnie używanego narzędzia, sprawdźcie „świeżynkę” o nazwie ScoreCenter LIVE.

Wydawać by się mogło, że każda apka do śledzenia wyników sportowych jest taka sama i nie warto sobie zawracać głowy żadnymi nowinkami w tej branży. Chociaż trochę w tym racji jest, muszę zdecydowanie przyznać, że w ScoreCenter LIVE widać wyraźny potencjał i liczę na to, iż wkrótce będzie to znacznie popularniejszy program, niż obecnie.

live

ScoreCenter LIVE obsługuje nie tylko najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Owszem, piłki nożnej czy koszykówki jest tutaj najwięcej, ale nie zabrakło także miejsca dla baseballu, golfa, a nawet hokeja i tenisa. Osobiście ubolewam jedynie nad tym, że zabrakło przestrzeni na piłkę ręczną, która jest w naszym kraju coraz popularniejsza.

Ekran główny apki wygląda przejrzyście. Widzimy tutaj herby klubów, aktualne wyniki ich pojedynków oraz informacje na temat tego, którą mamy minutę spotkania. Jeżeli interesują nas szczegóły, po prostu klikamy na dane wydarzenie. Dzięki temu mamy okazję sprawdzić składy zespołów, szczegóły dotyczące meczu, statystyki oraz oficjalne twitterowe profile ekip sportowych.

live1

Nie musimy przechodzić rejestracji, aby korzystać z ScoreCenter LIVE. Warto jednak pokusić się o skorzystanie z tej opcji, ponieważ możemy dzięki niej brać udział w dyskusji fanów. Niestety, na razie w apce panuje głucha cisza, ale trzeba mieć na uwadze, że jest to projekt, który dopiero co zaliczył swój debiut.

Program nie ma najmniejszych problemów z wysyłaniem powiadomień o zmianach w konkretnym spotkaniu, a także pozwala na dodawanie dyscyplin do grona ulubionych. Ciekawą funkcją, o jakiej również warto wspomnieć, jest zakładanie się z innymi użytkownikami o wynik meczu. Jest to – rzecz jasna – tylko zabawa, ale – jak dla mnie – bardzo ciekawa i świetnie umilająca czas spędzony z ScoreCenter LIVE.