Rolling Snail – majstersztyk w każdym calu

0
744

Rolling Snail to gra, która jest w stanie rozłożyć na łopatki cały plan dnia. Kiedy uruchomiłam produkcję z zamysłem poświęcenia jej 20 minut, nie spodziewałam się, że test zajmie mi cały wieczór! 🙂

Mimo tego, że apka okazuje się być koszmarnym pożeraczem czasu, oferuje tak fantastyczną zabawę, że ciężko jest się od niej uwolnić.

Głównym bohaterem jest ślimak. W każdym poziomie celem jest dostanie się do portalu, zbierając przy okazji złote gwiazdki (maksymalnie 3 sztuki). Możliwości w grze są tak ogromne, że ciężko jest mi je wszystkie wymienić.

Przede wszystkim mamy okazję na personalizację samego ślimaka, oraz branie czynnego udziału w rozgrywkach między znajomymi. Połączenie z Facebookiem daje nie tylko możliwość wymiany żyć, ale przede wszystkim zgarnięcie dodatkowych diamentów, które przydają się później do wypasionych zakupów.

Obecnie do pokonania jest 120 poziomów, lecz autorzy systematycznie aktualizują tę liczbę. Na planszach widzimy różnego rodzaju przeszkody, które musimy w taki sposób ominąć, by nasz bohater mógł się przenieść dalej. Robimy to, rysując na ekranie trasę, bądź upuszczając specjalne obiekty. Nie jest to chwilami proste, bo napotykamy takie przeszkadzajki, jak zablokowana część ekranu, w którą ingerujemy poprzez boczne plansze.

Podsumowując: gra warta każdych pieniędzy. Biorąc pod uwagę fakt, że jest darmowa – prawdziwy must have 🙂