Red Carpet Rampage – Leo, łap Oscara!

0
631

Na pewno już o tym wiecie, ale czemu by jeszcze raz o tym nie napisać: Leonardo DiCaprio w swojej karierze nie zdobył jeszcze Oscara. Podobno w tym roku ma szansę, by to zmienić, ale prawdopodobnie znów ktoś go uprzedzi. Na szczęście, XXI wieku można zdobywać nagrody filmowe również w pikselowym świecie. Jeżeli chcecie, też możecie tego spróbować. Wystarczy, że pobierzecie Red Carpet Rampage.

Nie mogło być inaczej. W Red Carpet Rampage przychodzi nam kierować rozpikselowanym Leo w czarnym smokingu. Długowłosy przystojniak z brodą biegnie po czerwonym dywanie, a jego zadanie polega na złapaniu najcenniejszej nagrody Hollywood. Rzecz jasna, nasza w tym głowa, by udało mi się cel zrealizować. Ale wcale nie jest to takie łatwe, jak może się wydawać!

leo

W opisywanej gierce znalazło się niemal wszystko, co ma prawo kojarzyć nam się z DiCaprio i celebrytami. No, prawie wszystko, bo szczerze powiedziawszy, w ogóle nie rozumiem tu biegającej w każdą stronę Lady Gagi. Rozumiem za to doskonale górę lodową i mnóstwo fotoreporterów z pokaźnymi aparatami.

Sterowanie to prosta sprawa. Dotykając naprzemiennie prawej oraz lewej strony ekranu, wprawiamy bohatera w ruch, natomiast wykonując gest z dołu do góry, skaczemy. Co tu tłumaczyć… chyba wszystko jest jasne. Najważniejsze, że w Red Carpet Rampage ciągle jest co robić, a każde kolejne wyzwanie – wbrew pozorom – nie jest takie samo (ale wszystko zdradzać nie będę!).

Czy warto w ogóle sięgnąć po Red Carpet Rampage? Moim zdaniem, tak. Nawet jeśli nie przepadacie za filmami i wszystkim, co z nimi związane, sparodiowana gala rozdania Oscarów z pewnością rozśmieszy Was do łez. Aha, dodam jeszcze, że jest ona całkowicie darmowa. Nie mamy mikropłatności, żadnych superaśnych bonusów i tak dalej. Czysta rozgrywka i jeszcze raz czysta rozgrywka! 🙂

A Wy jak uważacie, Leo w tym roku zgarnie Oscara czy znów będzie musiał obejść się smakiem?