Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

W naszym kraju swoją legalną działalność prowadzi obecnie kilkunastu bukmacherów. Działając legalnie, muszą konkurować ze sobą już nie tylko na tle proponowanej przez siebie oferty na dyscypliny sportowe czy bonusy, ale również na polu technologicznym. Świat poszedł bowiem do przodu, a obecne czasy wymagają od nich rozwiązań na ich miarę. Wymagają aplikacji mobilnych, które typer zabierze ze sobą i za pośrednictwem których zrobi wszystko – od postawienia na mecz ulubionego zespołu, przez przejrzenie wyników, aż po obejrzenie transmisji. W tym artykule przedstawimy najpopularniejsze z aplikacji obecnie działających na rynku.

aplikacje polskich bukmacherów online
Ranking najlepszych aplikacji mobilnych bukmacherów online

1. Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna

Fortuna jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych bukmacherów na rynku. Kojarzona głównie za sprawą swojej żółtej kolorystyki, jest znana z szybkiego dostosowywania się do potrzeb rynku i oczekiwań stawianym jej przez odbiorców. Jej aplikacja mobilna oferuje wszystko to, co powinna oferować apka idealna – możliwość szybkiego typowania, przeglądu pełnej oferty bukmacherskiej, szansę na oglądanie transmisji telewizyjnych w jej obrębie (w tym ekskluzywnie Ekstraklasy i 1. Ligi) i wiele więcej.

Tak właściwie, aplikacja mobilna Fortuny stanowi nie dopełnienie, a pełnoprawny substytut serwisu internetowego bukmachera – sięgając po nią nie trzeba logować się za pośrednictwem komputera, a wszystko załatwi się na małym ekraniku smartfona czy tabletu. Dokładnie tak, jak powinno być.

2. Aplikacja mobilna bukmachera STS

Bukmacher STS jest kolejnym, którego aplikacja mobilna „daje radę”. Jest wyposażona w mnóstwo funkcjonalności ułatwiających życie typera – szybkie zakłady na żywo i prematch, możliwość błyskawicznego doładowywania konta, powiadomienia push, logowanie odciskiem palca i skanem twarzy – to tylko niektóre z funkcjonalności, na które możemy w niej liczyć. Podobnie, jak w przypadku apki Fortuny, ta od STS umożliwia oglądanie transmisji meczów na żywo i choć ich wybór jest nieco mniejszy, wciąż jest pokaźny i nie brakuje w nim rozgrywek na wyłączność. Mecze online na telefonie z aplikacją STS działa na systemach iOS i Android.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Bardzo dużym plusem aplikacji STS jest jej interfejs, stworzony przez ekspertów. Widać, że został dostosowany i bardzo dobrze przetestowany – wszystko jest tutaj pod ręką, a cały design przypomina stronę główną tego bukmachera. Dzięki głównej belce nie tylko możemy się szybko przemieszczać po całej aplikacji, ale też mamy stały wgląd na nasze wirtualne konto, wszystkie zakłady, w tym oczywiście gry karciane Betgames STS. Możemy więc grać rozsądnie i umiejętnie dysponować własnym budżetem.

3. Aplikacja mobilna bukmachera Betclic

Na podium nie mogło zabraknąć aplikacji mobilnej od Betclic – bukmachera, który ceni sobie prostotę, również w swoim serwisie głównym. Aplikacja do obstawiania na telefonie według jego założeń musi działać bardzo szybko i być jak najbardziej przystępna dla użytkownika docelowego – i taka właśnie rzeczywiście jest. Bukmacher zdecydował się ograniczyć ilość grafik, migających elementów i reklam swoich usług do minimum, w związku z czym całość działa sprawnie i szybko.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Aplikacja oferuje oczywiście dostęp do pełnej oferty tegoż operatora, przedstawionej w bardzo podobnym stylu do tego użytego w jego głównym serwisie internetowym. Daje też dostęp do wszystkich podstawowych funkcji, które powinna posiadać – powiadomień push, możliwości doładowywania swojego konta, korzystania z opcji cash-out oraz wyszukiwarki, pozwalającej na szybkie odnajdywanie interesujących nas spotkań.

4. Aplikacja mobilna bukmachera forBET

Aplikacja forBETu jest kolejną, która pozwala typować mecze na telefonie i zdecydowanie zasługuje na uwagę i następną, w obrębie której można znaleźć wszystko to, czego można od takowej oczekiwać. Została wykonana w stylu bardzo przyjaznym użytkownikowi i jest jedynym miejscem, w obrębie którego możemy korzystać z opcji cashback (nie jest to możliwe w przypadku jej głównego serwisu internetowego). Całość jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze, ale i „lekka”, dzięki czemu działa bardzo szybko.

polski bukmacher bez podatku
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

W obrębie aplikacji forBET możemy zapoznać się z pełną ofertą tego bukmachera, a mimo braku transmisji sportowych, daje ona dostęp do dobrze wykonanego Match Trackera, prezentującego pomagające w śledzeniu spotkań wizualizację. Na uwagę zasługuje też opcja „Rapid Pay”, umożliwiająca błyskawiczne doładowanie konta.

5. Aplikacja mobilna bukmachera PZBuk

Choć PZBuk jest bukmacherem działającym na rynku najkrócej ze wszystkich wymienionych w tym zestawieniu, prezentuje bardzo konkurencyjną i atrakcyjną aplikację mobilną. Ta popularna wśród typerów aplikacja PZbuk została wyposażona we wszystkie funkcje charakterystyczne dla tego typu aplikacji – powiadomienia push (rzeczywiście przychodzące bez zbędnego opóźnienia), szybkie płatności, opcja wyszukiwarki. Jest tego bardzo dużo, a to wszystko opakowane zostało w przyjemną szatę graficzną w pastelowych kolorach.

PZBuk jest jednym z niewielu bukmacherów oferujących transmisje sportowe w obrębie swojej aplikacji. Choć obecnie na jego łamach można oglądać wyłącznie NBA, można się spodziewać, że z czasem oferta ta będzie się poszerzać o kolejne imprezy sportowe. Na plus z kolei działa fakt, że ten legalny bukmacher w Polsce daje dostęp do transmisji wszystkim, którzy posiadają na saldzie swojego konta przynajmniej złotówkę.

5 / 5. Ocen: 5

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Ranking najlepszych aplikacji mobilnych bukmacherów

spot_img