Króliczy runner dla miłośników dynamicznych aplikacji

0
1232

Rabbids Crazy Rush to szalony runner, w którym wcielamy się w rolę białego królika, który uzależniony jest od pewnych gazowych puszek. Podróż po zwariowanym świecie balonów okazuje się być niezwykłą przyjemnością.

W zabawie możemy połączyć swoje konto z Facebookiem, bądź grać zupełnie niezależnie od znajomych. Jeżeli zdecydujemy się na związanie pętelką społecznościową, na nasze konto wpłynie prezent będący bardzo wartościową walutą.

Runner jaki jest, każdy się domyśla. W sposobie sterowania nie ma nic specjalnego. Osoby, które miały styczność z runnerami, poradzą sobie bez problemów, a na całkiem zielonych czeka samouczek.

Przeszkody, z jakimi mamy do czynienia w poszczególnych poziomach (a tych jest aż 100) nie są szczególnie wymyślne. To autobusy, barierki, kwiaty, znaki drogowe i tym podobne.

W trakcie biegu mamy do wykonania misję. Jeżeli uda nam się osiągnąć sukces, automatycznie gra jest wstrzymywana, a my awansujemy do kolejnej planszy. Za poziom uzyskujemy od 1 do 3 gwiazdek. Warto postarać się o maksymalną stawkę ze względu na konieczność odblokowania następnej platformy przy użyciu tych właśnie elementów.

Bardzo przyjemna, pełna kolorów i różnorodnych bohaterów aplikacja, w której nie ma szans na nudę. Zmiana wyglądu. wehikułu, ulepszanie postaci, czy pranie brudnych pieniędzy w pralce daje fantastyczne zajęcie na godziny. I to każdego dnia! 😉