QuitNow – podejmij wyzwanie i rzuć palenie!

0
831

Podejrzewam, że wielu z Was postanowiło sobie na początku tego roku, że rzuci palenie. Jestem bardzo ciekawy, czy jesteście na dobrej drodze, by osiągnąć swój cel. Jeżeli zaczyna pomału brakować Wam motywacji albo po prostu macie coraz więcej chwil słabości, wypróbujcie aplikację QuitNow, która stworzona została z myślą o osobach walczących z nałogiem w postaci wyrobów tytoniowych.

Przy pierwszym uruchomieniu QuitNow jesteśmy poproszeni o podanie kilku istotnych informacji. Dopiero dzięki nim jesteśmy w stanie w pełni korzystać ze wszystkich możliwości, jakie przygotowano dla nas w apce. Warto przy tym pochwalić jej autorów za to, że niczego na nas nie wymuszają. Możemy najpierw swobodnie popatrzeć co takiego program oferuje i czy będzie dla nas przydatny, a dopiero później zdecydować się na aktywne korzystanie z dostępnych w nim opcji.

quit1

Kiedy już zdecydujemy się na podanie faktów takich jak: data rzucenia przez nas palenia, ilość zwykle wypalanych przez nas papierosów czy cena paczki, na bieżąco informowani jesteśmy (ze sporą dokładnością) ile papierosów uniknęliśmy, jak dużą kwotę pieniędzy zaoszczędziliśmy oraz… o ile dzięki postanowieniu przedłużyło się już nasze życie. Nigdy nie paliłem i palić nie zamierzam, wyświetlane przez program dane dają mimo wszystko do myślenia i myślę, że są w stanie zmotywować.

Poza statystykami dotyczącymi naszego „odwyku”, QuitNow oferuje nam zakładkę, w której możemy zapoznać się z tym, jak każdego dnia oczyszcza się nasz organizm. Możemy też wykonywać achievementsy oraz rozmawiać na czacie z ludźmi rzucającymi palenie.

quit

Nieco więcej możliwości od tych, o których wspomniałem znaleźć można w płatnej wersji apki. Dostępne są w niej powiadomienia, nie mamy do czynienia z wyświetlającymi się reklamami, a także możemy liczyć na większą ilość motywujących cytatów oraz osiągnięć do wykonania.

Co tu dużo pisać, QuitNow to bardzo przydatna aplikacja. Myślę, że każdy miłośnik nowoczesnych technologii, który rzuca obecnie palenie doceni jej możliwości.


logo-app
QuitNow! - Rzuć palenie
Fewlaps
0   
qrcode-app