Pyszne.pl – głodny? Zamów sobie coś do domu [KONKURS]

0
875

Nieważne czy lubicie jeść tradycyjne polskie potrawy, japońskie sushi czy włoską pizzę z wieloma dodatkami, aplikacja mobilna Pyszne.pl pozwoli Wam zamówić wszelkiej maści smakołyki prosto do Waszego domu. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przetestować wspomnianego programu, teraz macie ku temu najlepszą okazję. Przygotowaliśmy bowiem dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy vouchery o wartości 50 PLN każdy!

Do wczoraj jeszcze ani razu nie miałem okazji sprawdzić w praktyce aplikacji Pyszne.pl. Nie chcąc robić reklamy, nie będę pisał jakiego programu używałem i dlaczego zdecydowałem się właśnie na niego. Muszę jednak przyznać, że polska apka z tego wpisu zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie i z pewnością zajrzę do niej jeszcze niejednokrotnie.

Pyszne.pl na tle swojej konkurencji charakteryzuje się szeroko pojętą prostotą. Nie musiałem ślęczeć nad aplikacją przez kilkadziesiąt minut, by zorientować się, jak z niej korzystać. Na samym początku zostałem jedynie poproszony o podanie adresu, a później mogłem już przejść do przeglądania menu restauracji i – rzecz jasna – zamawiania.

Program obsługuje kilkaset miejsc w całej Polsce. Z racji tego, że mieszkam w Warszawie, miałem naprawdę spory wybór i ciężko było mi się na cokolwiek zdecydować. W ostatecznym wyborze pomogły mi opcje filtrowania dostępne w wyszukiwarce, dzięki którym mogłem określić jakiego jedzenia szukam oraz ile jestem w stanie wydać na nie pieniędzy.

Po złożeniu zamówienia automatycznie dostajemy powiadomienie o tym, w jakim czasie możemy spodziewać się zakupionego przez nas jedzenia. Kiedy już napełnimy swój brzuch, pozostaje nam wystawić opinię na temat danej miejscówki, tak aby polecić ją innym użytkownikom bądź też przestrzec przed małymi porcjami, spalonymi frytkami i innymi tego typu problemami Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by nie tylko dodawać, lecz również zapoznawać się z komentarzami.

Pyszne.pl wynagradza stałych klientów, dlatego też przygotowało fajną promocję, w ramach której za zebranie odpowiedniej ilości pieczątek możemy otrzymać specjalne rabaty. Warto także zwrócić uwagę na fakt, iż nowi użytkownicy programu mogą skorzystać z premii wynoszącej równe 8 złotych.

Zgodnie z tym, co pisałem we wstępie, wspólnie z twórcami Pyszne.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs. Możecie wygrać w nim jeden z trzech voucherów na jedzenie. Każdy z kuponów warty jest 50 PLN. Prosimy tylko, abyście przed wzięciem udziału w zabawie sprawdzili, czy w Waszym mieście działają restauracje współpracujące z opisywaną aplikacją.

Szczegóły konkursu pojawią się na naszym fanpage’u około godziny 17.