Psadoptuj – przygarnij psiaka!

0
930

Nie wyobrażam sobie domu bez czworonoga, chociaż kiedyś nie wyobrażałem sobie domu z czworonogiem. Jeżeli wahacie się, czy kupić sobie psiaka, pomogę Wam podjąć decyzję. Pobierzcie tylko na swojego smartfona apkę Psadoptuj i popatrzcie na ogłoszenia. Tylko tyle, dobrze?

Za stworzeniem Psadoptuj stoi pewna firma produkująca karmę dla zwierząt. Nie chcę być posądzony o reklamę, dlatego nic więcej na ten temat nie powiem. Dodam tylko, że jeśli za pośrednictwem aplikacji zaadoptujecie jakiegoś psiaka, dostaniecie w prezencie wyprawę dla nowego pupila.

psa

Opisywany program jest wyjątkowo przejrzysty. Wygląda tak, jakby był stworzony dla dzieci. Ciekawą opcją, i jednocześnie potwierdzeniem moich wcześniejszych słów, jest wizualna wyszukiwarka psów, w której zmieniamy wygląd łapek, ogona i tak dalej, a na tej podstawie proponowane są nam konkretne rasy.

Informacje o zwierzakach zawierają nie tylko dużo zdjęć, lecz również przydatne informacje dla przyszłego właściciela. Dowiadujemy się z nich, między innymi, czy milusiński jest aktywny, lubi dzieci bądź inne sierściuchy, a także – w razie potrzeby – możemy przeczytać o chorobach czy schorzeniach, z którymi ma problem.

Psadoptuj stworzono nie tylko po to, by adoptować. Dzięki niej możecie także zachęcać do tego swoich znajomych. Udostępnianie przez portale społecznościowe działa poprawnie, a jakby tego było mało – za aktywność dostajemy odznaki. Co prawda, nagród za nie nie ma, ale satysfakcja – już tak!

ps1

Przyjęło się, że o akcjach charytatywnych oraz innych, które powstały z dobrego serca, nie powinno się mówić źle. Niestety, mam w tym przypadku niewdzięczną rolę i muszę wspomnieć o niektórych wadach programu Psadoptuj. Ogólnie rzecz biorąc, korzystało mi się z niego bardzo przyjemnie. Denerwowało mnie jednak to, że po otwarciu kolejnej strony wyników, automatycznie nie przerzucało mnie do góry, a więc musiałem dwukrotnie oglądać to samo.

Psadoptuj pobrać można zupełnie za darmo i każdy, kto rozważa przygarnięcie pieska, powinien się w nią zaopatrzyć! Zdecydowanie warto!