Przegląd Sportowy News – informacje sportowe zawsze pod ręką

0
713

Kiedyś każdy fan sportu, który chciał być na bieżąco z informacjami, chodził codziennie rano do kiosku i kupował najświeższy numer Przeglądu Sportowego. Choć te czasy ewidentnie już minęły, popularny dziennik cały czas ma się dobrze. Teraz jednak nie jest dostępny przede wszystkim w wersji papierowej, a mobilnej, czyli w postaci aplikacji  Przegląd Sportowy News, o której chciałem napisać Wam w tym wpisie nieco więcej.

Program z tego wpisu nie jest czymś, co można nazwać elektronicznym wydaniem tradycyjnej gazety. Nie możemy tutaj pobierać nowych numerów czasopisma ani też przeglądać archiwum. Dostajemy natomiast dostęp do najświeższych informacji ze świata sportu. I to nie tyczy się tylko piłki nożnej czy siatkówki, lecz także mniej popularnych dyscyplin.

prze

Przegląd Sportowy News od samego początku sprawia wrażenie poukładanego i trudno nie zgodzić się z faktem, że rzeczywiście taki jest. Mimo że aplikacja zawiera sporo danych, podzielona jest na zakładki, co pozwala na szybkie znalezienie najbardziej interesujących nas treści i niezawracanie sobie głowy tym, co w ogóle nie jest naszym obiektem zainteresowań.

Artykuły dodawane są do programu na bieżąco. Jeśli dzieje się coś niezwykłego, Przegląd Sportowy News informuje o tym równie szybko, co jego tradycyjna, wirtualna wersja. Nie jest to wcale tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Spotkałem się już z wieloma programami tego typu, które wyraźnie miały w tej kwestii spore problemy.

Bardzo praktyczną funkcją dostępną w programie jest zapisywanie danych do trybu offline. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a treść aktualnie dostępna w Przegląd Sportowy News zostanie zapisana w pamięci naszego urządzenia, dzięki czemu będziemy mogli do niej zajrzeć nawet wtedy, gdy nie będziemy mieć dostępu do internetu.

prze1

Internauci skarżą się na to, że po około miesiącu użytkowania opisywana apka żąda zapłaty abonamentu. Z niczym takim póki co się nie spotkałem, ale moja subskrypcja – z tego, co się doczytałem – ważna jest aż do 2099 roku, a to raczej nie zwiastuje jakichkolwiek problemów.

Czy warto pobrać program Przegląd Sportowy News? Według mnie, zdecydowanie tak. Przede wszystkim powinniście docenić jego przejrzystość oraz sporą ilość dostępnej treści, nie zapominając przy tym o dziale z wynikami Live, który spisuje się bardzo dobrze w sytuacjach, gdy gra nasza ulubiona drużyna, a my akurat musimy odbyć zakupy z naszą ukochaną.