Przecena w Google Play. Gry po 70 groszy!

0
711

Deficyt w portfelu, a wszystkie fajne gry w smartfonie już ukończone albo z takim rekordem, że jego pobicie graniczy z cudem? Żaden problem, bo w Google Play trwa właśnie spora wyprzedaż, dzięki której zakup jednej produkcji to koszt nieprzekraczający złotówki. Tak, serio! Oczywiście, oferta jest ograniczona w czasie, tak więc nie warto zbyt długo zwlekać z decyzją!

Gry przecenione w najnowszej promocji można obecnie kupić nawet o 95 procent taniej , niż na co dzień. Co najlepsze, tym razem oferta nie dotyczy tylko wybranych producentów czy gatunków. Innymi słowy, każdy powinien znaleźć coś dla siebie i tym samym zapewnić sobie rozrywkę na wiele długich godzin.

Przecena w Google Play

Miłośników gier wojennych, tych osadzonych w nie tak dalekiej przeszłości, na pewno zainteresują takie tytuły, jak: 1941 Frozen Front Premium1944 Burning Bridges Premium1942 Pacific Front Premium i Aces of the Luftwaffe Premium. Każdy z nich osadzony jest w czasach drugiej wojny światowej. Wyprzedawane są głównie produkcje wymagające taktycznego podejścia, ale także „zręcznościowcy” nie powinni mieć większych powodów do narzekania.

Strzelanki to nie Wasz klimat? Okej, rozumiem. Co w takim razie powiecie na Ninja Hero Cats PremiumStage Dive Legends Premium albo Clouds & Sheep 2 Premium? Niektóre z tych tytułów był opisywane na łamach Androidweba, tak więc bardzo szybko powinniście znaleźć odpowiedź na pytanie, co ciekawego oferują i czy mają szansę przypaść Wam do gustu.

Na pewno mniej bojaźliwym Czytelnikom spodobają się propozycje z zombiakami. Najbardziej godna uwagi to Guns’n’Glory Zombies, ale nie można też nie wspomnieć o promocji na Devils & Demons oraz  I Slay Zombies. Ten ostatni tytuł to głównie smaczny kąsek dla zainteresowanych tematyką rozszerzonej rzeczywistości… no i brutalnego rozprawiania się z umarlakami!

Nie wierzę, że jeszcze Wam mało, ale co tam! Jeżeli nadal czujecie głód dobrych przecen, teraz już na pewno będziecie uradowani. Niecałą złotówkę kosztują obecnie także: Townsmen PremiumSPS: Football PremiumDynamite Fishing oraz Save the Puppies Premium.

Na koniec nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć udanych zakupów! 🙂