Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Na polskiej scenie bukmacherskiej panuje olbrzymia rywalizacja. Bukmacherzy online stale konkurują ze sobą o to, który z nich zapewni lepszą ofertę kursową, przyjaźniejszy interfejs użytkownika. Głównym polem walki o nowego klienta od zawsze są jednak bonusy i promocje – zarówno te powitalne, jak i takie proponowane stałym graczom. Jako że dziś coraz więcej typerów korzysta z aplikacji mobilnych polskich operatorów, to właśnie na bonusach w ich obrębie skupimy się w naszym wpisie.

bonusy i promocje w aplikacjach bukmacherów
Darmowe promocje i bonusy w aplikacjach bukmacherów online

Rodzaje bonusów w aplikacjach mobilnych polskich operatorów

Choć aplikacje mobilne bukmacherów stają się coraz bardziej popularne i cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród typerów z Polski, w naszym kraju ich promocja nie stoi jeszcze na najwyższym poziomie. Obecnie wydaje się, że operatorzy sprawdzają nasz rynek pod tym właśnie kątem. W związku z tym oferują szeroką paletę rodzajów bonusów, w tym:

  • bonusy wyłącznie w aplikacji – bonusy dostępne wyłącznie dla użytkowników aplikacji nie są czymś często stosowanym w Polsce, jednak kilku bukmacherów daje do nich dostęp;
  • bonusy mieszane – w aplikacji i poza nią – zdecydowanie najczęstszy model, w którym bukmacher swoją pełną ofertę na bonusy przedstawia w serwisie głównym, ale daje możliwość skorzystania z niej również w obrębie aplikacji mobilnej;
  • brak bonusów w aplikacji – z tego rozwiązania korzysta niewielki odsetek bukmacherów. Wciąż jednak zdarzają się tacy, który nie dają możliwości korzystania z bonusów w obrębie swoich aplikacji.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Poniżej przedstawiamy bonusy w aplikacjach u konkretnych polskich bukmacherów.

Bonusy w aplikacji mobilnej STS

STS nie stworzyło specjalnej oferty bonusowej dla użytkowników jego aplikacji. Mimo wszystko jednak dało im możliwość korzystania z każdego bonusu znanego z pełnej wersji jego serwisu internetowego. Aplikacja STS według opinii zawodowych typerów jest w Polsce najlepszą do obstawiania meczów, promocje i bonusy w niej są dodatkową zaletą. Typerzy mogą więc sięgnąć między innymi po:

  • bonus powitalny, który daje nawet 1200 złotych w darmowych środkach (zależne od pierwszej wpłaty), które trafią na konto bonusowe – by stały się możliwe do wypłacenia;
  • freebet, dający 29 złotych na darmową grę. Bez żadnych zobowiązań, również obrotowych – wystarczy podać kod BETONLINE w czasie rejestracji na www.sts.pl;
  • pewne 20 złotych na Betgames, pozwalające na zakup pierwszego bezpiecznego kuponu w obrębie usługi gier karcianych – jeśli ten okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam nawet 20 złotych na nasze konto depozytowe.
betfan bonus za darmo
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

W obrębie aplikacji można nie tylko aktywować bonusy bukmacherskie, ale też obracać nimi i grać za środki z konta bonusowego.

Bonusy w aplikacji mobilnej Fortuny

Aplikacja mobilna Fortuny działa w sposób analogiczny do tej u bukmachera STS – nie oferuje więc specjalnych bonusów w swoim obrębie, jednak umożliwia korzystanie z bonusów z głównej oferty promocyjnej tego operatora. Do tych bonusów zaliczyć można:

  • bonus od depozytu, dający nawet 2000 złotych, zależne od pierwszej wpłaty na www.efortuna.pl (kod: BETONLINE), na dokładnie takich samych warunkach, jak w serwisie głównym;
  • freebet w wysokości 20 złotych, przyznawany w postaci punktów FKP (więcej – poniżej);
  • bezpieczny zakład – firma zwróci nam nawet 200 złotych za pierwszy zakład, jeżeli ten będzie przegrany.

W obrębie aplikacji mobilnej funkcjonuje również Fortuna Klub Plus, dostępny dla zweryfikowanych użytkowników. Można więc zarabiać punkty (za każde 2 złote wydane na kupon otrzymamy 1 punkt), a następnie wydawać je w sklepiku Fortuny na bonusy czy darmowe zakłady.

Bonusy w aplikacji mobilnej PZBuka

PZBuk jest najmłodszym z wszystkich bukmacherów, o których mówimy w tym wpisie. Ambitnie podchodzi jednak do walki o klienta, jako jeden z nielicznych oferując bonusy wyłącznie dla użytkowników jego aplikacji mobilnej. Ten główny stanowią tak zwane zakłady kardio, proponowane w obrębie spotkań typowanych na żywo. Możemy w nich obstawić fakt strzelenia bramki przez którąś z drużyn w ciągu następnych 30 sekund, 1 minuty, 5 minut lub 10 minut. Im mniejszy czas, tym większa może być nasza wygrana.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakłady kardio to nie jedyne, na co mogą liczyć użytkownicy aplikacji. Mają oni bowiem dostęp również do pozostałych bonusów bukmachera, ale i jego programu lojalnościowego.

Bonusy w aplikacji mobilnej Totolotka

Totolotek, najstarszy bukmacher na Polskim rynku, był pierwszym, który zaoferował bonus wyłącznie dla osób korzystających z aplikacji – i nadal go oferuje. Bonus ten przypomina bonus powitalny – premiuje jednak wyłącznie pierwszy depozyt w obrębie aplikacji, podwajając go (maksymalnie do 49 złotych). Aby po niego sięgnąć, należy posiadać zweryfikowane konto użytkownika. Korzystanie z niego nie wyklucza pozyskania głównego bonusu powitalnego poza aplikacją – wręcz przeciwnie, pierwszy depozyt (również w aplikacji) do 500 złotych będzie promował tym podstawowym bonusem, a drugi, ale już tylko w aplikacji, tym ekskluzywnym właśnie dla niej. 

Totolotek w swojej aplikacji umożliwia sięganie również po wszystkie pozostałe bonusy, zarówno stałe (np. King Size), jak i te okazjonalne. W jej obrębie można też korzystać z pełni programu lojalnościowego tegoż bukmachera. Jest on zatem najbardziej przyjaznym bukmacherem właśnie pod kątem bonusów w aplikacji mobilnej.

0 / 5. Ocen: 0

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Promocje i bonusy w aplikacjach mobilnych bukmacherów online

spot_img