Prisma – doskonała aplikacja do edycji zdjęć

0
997

Szukacie aplikacji do ulepszenia Waszych zdjęć? Doskonale się składa, bo Prisma oferuje fantastyczne efekty w krótkim czasie. Jeżeli interesujecie się ręczną edycją zdjęć, tutaj nie znajdziecie pracy. Narzędzie oferuje jedynie zastosowanie różnych filtrów i ewentualnie obrócenie obrazu. To jednak wystarczy, by zachwycić.

popop

Interfejs aplikacji jest bardzo przyjazny. Dolny pasek to lista filtrów gotowych do zastosowania. Samo nałożenie filtra to kilka sekund oczekiwania. Chwilę później mamy już możliwość modyfikacji natężenia nakładki i końcowego efektu.

Do użycia otrzymujemy dziesiątki efektów, które – uwierzcie mi – dosłownie zachwycają. Wstawiając jedno zdjęcie do aplikacji, zyskujemy kilkanaście różnych dzieł.

Zdjęcia, jakie otrzymujemy nie są normalne i nie wyglądają jak wyjęte z prostych, darmowych programów do edycji zdjęć. To prawdziwe dzieła sztuki – można na nie patrzeć i z każdym kolejnym zachwycać się coraz bardziej.

mkmkkm

Aplikacja jest darmowa i dostępna na urządzenia z Androidem. Polecam wszystkim, którzy cenią swój czas, ale lubią mieć przed oczami ładne obrazy 🙂