Jeżeli wśród najbliższych macie dzieci w wieku od 3 lat, koniecznie przetestujcie z nimi aplikację A Kuku. Trening spostrzegawczości jeszcze nigdy nie był tak kolorowy i wciągający, a wszędobylskie surykatki tak zadowolone z zabawy w chowanego 🙂

Aplikacja dla dzieci autorstwa polskiego studia 123 Kids Fun Apps, to fantastyczna propozycja dla maluchów, które lubią szperać w szmartfonach swoich rodziców. Do dyspozycji małych graczy oddano 12 kolorowych plansz, 5 różnych bohaterów do odnalezienia, oraz 3 specjalne przedmioty ukryte w każdej misji.

Limit czasu w A Kuku nie istnieje, więc nasz podopieczny w żadnym razie się nie zniechęci, kiedy to po kilku minutach spędzonych na wytężaniu wzroku, zabawa dobiegnie końca, niwecząc wszystkie osiągnięcia.

Plansze do gry są pełne animacji i dźwięków, dzięki czemu przy każdym dotknięciu planszy, magiczny świat ożywa, prezentując adekwatne do lokalizacji zachowania. Akcja gry toczy się między innymi w lesie, na śniegu, na polu, w domu z duchami, na zatłoczonej drodze, czy na statku.
Apka na urządzenia z Androidem jest darmowa, natomiast w sklepie AppStore kosztuje niecałe 2 dolary. Jedno jest pewne – jeżeli Wasze dzieci dorwą się już do A Kuku, będziecie mieć je z głowy na długi czas 🙂