Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Nowoczesne aplikacje mobilne polskich bukmacherów obfitują w różnego rodzaju funkcjonalności, które mają za zadanie pomóc typującym w procesie obstawiania, albo też zachęcić ich do korzystania z usług konkretnego operatora. Jedną z podstaw w każdej aplikacji mobilnej stanowią powiadomienia push. Czym tak właściwie one są? Co powinno być dla nas w nich najważniejsze? Jak działają i o czym są nas w stanie informować? To tylko niektóre z tych rzeczy, na których skupimy się w naszym dzisiejszym wpisie.

Powiadomienia push aplikacje bukmacherskie
Powiadomienia push w aplikacji bukmachera

Powiadomienia push – podstawowe zadania w bukmacherskich aplikacjach mobilnych

Powiadomienia push to coś, z czym doskonale zaznajomiony jest każdy posiadacz urządzenia mobilnego. To one bowiem informują nas o każdym SMS-ie, który dostaliśmy czy e-mailu, który właśnie zawitał na naszej skrzynce. Robią to najczęściej za pośrednictwem wibracji oraz charakterystycznego dla nich dźwięku, często w towarzystwie pulsującej diody (jeśli konkretne urządzenie jest w nią wyposażone) oraz dymku na ekranie urządzenia, później zamkniętego w belce powiadomień w górnej części ekranu. Swoje szerokie zastosowanie znajdują również w bukmacherskich aplikacjach mobilnych. Spełniają w nich kilka podstawowych funkcji, spośród których wyróżnić można:

  • informowanie o promocjach i bonusach – bukmacherzy często wykorzystują powiadomienia do przesyłania klientom informacji na temat promocji, którymi mogliby być zainteresowani – korzystamy na nich zarówno my, jak i sami operatorzy;
  • zawiadamianie o zmianach w meczach, które obstawiamy / obserwujemy – powiadomienia push są w stanie regularnie informować nas o transmisjach meczów czy zmianach w konkretnych meczach – na przykład w momencie, kiedy któraś z drużyn strzeli bramkę; mogą to być spotkania, które typujemy, albo po prostu te, którymi jesteśmy zainteresowani (nie każda aplikacja bukmacherska umożliwia jednak obserwowanie spotkań);
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • przypominanie o meczach do obstawienia – jeżeli dodaliśmy dany mecz do ulubionych, albo też regularnie typujemy konkretne rozgrywki, przykładowo aplikacja mobilna Fortuny przez powiadomienia może przypominać nam o tym, że moglibyśmy chcieć postawić na nie;
  • informowanie o statusie kuponu – po zakończeniu spotkania, na które postawiliśmy, powiadomienia wyświetlają status naszego kuponu, informując nas czy to o naszej wygranej, czy też o przegranej.

Na co zwracać uwagę w powiadomieniach push w aplikacji bukmacherskiej?

Powiadomienia push w aplikacjach bukmacherskich wydają się być niewielkim dodatkiem, który znajduje się w tak zwanym standardzie, a który nie powinien mieć wpływu na nasz szeroko pojęty odbiór konkretnej aplikacji. Tymczasem jednak okazuje się, że jest inaczej, a powiadomienia mają rzeczywisty wpływ na komfort użytkowania tego typu oprogramowania bukmacherskiego. Dokładnie tak, jak to jest w przypadku każdej innej funkcjonalności, również i tutaj znalazło się pole do konkurowania. Jeżeli zatem zależy nam właśnie na przydatnych powiadomieniach, powinniśmy przyjrzeć się im bliżej i wiedzieć, czego możemy, a czego powinniśmy od nich oczekiwać.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Absolutną podstawą jeśli chodzi o tę funkcjonalność jest szybkość jej działania – powiadomienia spełniają swoją rolę tylko wtedy, gdy wyświetlają się błyskawicznie po wystąpieniu wywołującego je zdarzenia. Jeżeli więc mają informować nas o golu strzelonym w konkretnym spotkaniu, nie mogą z tym czekać – zwłaszcza, że musimy móc polegać na dostarczanych przez nie informacjach. Kolejną sprawą jest możliwość personalizacji powiadomień. Dobra aplikacja bukmacherska polecana przez forum Betonline powinna nam dawać olbrzymią swobodę pod tym kątem. Podstawą jest tutaj możliwość ustalania rejonów, w zakresie których mają działać powiadomienia – jeśli chcemy być informowani o statusie naszych kuponów, ale już niekoniecznie o promocjach bukmacherskich, powinniśmy mieć taką możliwość. W powiadomieniach liczy się również liczba zdarzeń branych pod uwagę. W konkretnym spotkaniu może nam zależeć nie tylko na jego wyniku, ale i chociażby na ilości pokazanych żółtych kartek, fauli, rzutów rożnych. Jeśli chcemy być powiadamiani o każdym z tych zdarzeń, powinniśmy mieć taką opcję.

Powiadomienia push nie mogą być nachalne – muszą pojawiać się w rozsądnych częstotliwościach, by nie przeszkadzać nam w codziennym funkcjonowaniu. Powinny też prowadzić do konkretnych obszarów aplikacji – stukając w powiadomienie o wyniku meczu mamy prawo oczekiwać, że zostaniemy przeniesieni do ekranu tegoż spotkania.

superbet zakłady wzajemne
Zakłady sportowe Superbet – bukmacher z bonusami

Czy warto korzystać z tej funkcjonalności?

Powiadomienia push należą do funkcji, które można wyłączyć – czy to za pośrednictwem opcji w ustawieniach wewnętrznych aplikacji bukmacherskich, czy też przez menu ustawień telefonu czy tabletu, pozwalające dopasować pod ich względem zachowanie każdej z zainstalowanych na nich aplikacji. Tak naprawdę jednak powiadomienia push są w stanie świetnie pomóc nam w codziennym funkcjonowaniu w roli obstawiających. Dzięki nim nie zapomnimy o tym, co jest dla nas ważne, a przy okazji koło nas nie przejdą oferty specjalne, których samodzielnie być może byśmy nie znaleźli.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

To, czy warto korzystać z powiadomień push zależy od tego, w jaki sposób konkretny bukmacher zorganizował je w obrębie swojej własnej aplikacji. Bywają takie, które są nie tylko niemożliwe do personalizacji, ale też po prostu irytujące, bo pokazujące zbyt wiele i zbyt często. Jeżeli więc zależy nam na tej funkcjonalności, koniecznie upewnijmy się, czy ta w konkretnej apce spełni nasze oczekiwania.

Bukmacherzy z najsprawniej działającymi powiadomieniami push w aplikacji

Powiadomienia push stanowią część aplikacji mobilnej każdego z działających w Polsce bukmacherów. Nie oznacza to jednak tego, że wszyscy podchodzą do nich w równie dobry sposób. Sprawdzoną opcją będzie dla nas aplikacja Superbet, która pozwala na dużą swobodę pod względem ich konfiguracji. Podobnie jak STS dba o to, aby te pojawiały się błyskawicznie i spełniały swoje funkcje. Podobnie ma się sytuacja w aplikacji Fortuny. Polski bukmacher nie jest nachalny pod względem powiadomień i daje nam możliwość ich personalizacji. Obaj operatorzy z koeli powiadomienia wykorzystują w sposób wzorowy, nade wszystko dbając o komfort klienta płynący z ich użytkowania.

5 / 5. Ocen: 3

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Powiadomienia push w aplikacji bukmachera

spot_img