Pluj, lamo, pluj! – spluń na wroga!

0
1438

Pluj, lamo, pluj! to nowość, jaka niedawno pojawiła się w sklepie z grami na smartfony. Przyznam szczerze, że takiego wynalazku, jak opisywana produkcja już dawno nie widziałam 🙂

Jedno jest pewne: jednym ze sposobów na zatrzymanie użytkownika w aplikacji jest stworzenie czegoś odjechanego. Na taki pomysł wpadli właśnie twórcy Pluj, lamo, pluj!.

W produkcji wcielamy się w rolę lamy i przemieszczając się po różnych planszach, plujemy na swoich braci i siostry. Wśród ofiar są ośmiornice, króliki i inne stworzenia, które nie byłyby nawet posądzone o to, że mogą mieć jakiekolwiek relacje z lamami.

Słodka lama w Pluj, lamo, pluj! staje się prawdziwym ohydztwem, które pluje, beka i wymiotuje. Z ,,rzygania” są pewne korzyści. Za każdym razem, gdy zwierzę wychodzi ze śmietnika i otwiera swoją paszczę, wypluwa nową postać, którą możemy następnie użyć w grze.

Chcąc odblokować samodzielnie kolejnych bohaterów, musimy zebrać 100 monet podczas lotu, bądź wygrać pewną ich ilość w prezentach. Każdy bohater porusza się w swoim kolorowym świecie.

Celem gracza jest plucie na rywali i odblokowywanie nowych, wypasionych opcji spluwania, które ulepszają jakość i… ilość śliny. Cóż – powodzenia 😉

Pobierz w Google Play.