Paper Train: Rush to gra z kategorii endless runnerów. Charakteryzuje się wszystkim, co znajome z innych produkcji tego typu. Nie wyróżnia się sposobem sterowania, power-upami, czy przeszkodami. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąga podobnie jak Subway Surfers.

efwef

Będę szczera – graficznie produkcja nie powala. Jest niby kolorowa, zaopatrzona w masę różnego rodzaju gadżetów, jednak jest w niej coś takiego, co boli i kłuje w oczy. Być może chodzi o miszmasz barw?

Sposób sterowania pociągiem (bo właśnie pociąg jest głównym bohaterem aplikacji), jest prosty – przeciąganie palcem w prawo, lewo, w górę i w dół. Analogicznie do znanych nam wszystkim runnerów, celem jest osiągnięcie jak największej odległości przejechanej na kolorowych torach. Nie jest prosto.

Przeszkadzajki są dosłownie wszędzie. Zaliczymy do nich inne maszyny, blokady, kamienie rozsypane na podjazdach, kończące się trasy i wiele więcej. Co jakiś czas udaje nam się zdobyć bonusową opcję umożliwiającą przyspieszenie, użycie magnesu przyciągającego monety, hamulec, czy inne.

Pieniążki zbierane w trakcie jazdy umożliwiają nie tyko zakupy w sklepie dla gracza, ale dają przede wszystkim szansę na kontynuowanie zabawy po porażce. Ustawienie checkpointu również możliwe jest za dodatkową, wirtualną opłatą.

qaefqef

Podsumowując – rewelacji nie ma, jednak można się rozerwać, pod warunkiem że lubi się endless runnery i ostrą grafikę 🙂

PRZEGLĄD RECENZJI
Pomysł
Wykonanie
Grywalność
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAplikacja dla Twojego pupila
Następny artykułNauka języków obcych z Fiszkoteką