OtoDojazd – umów się na „podwózkę” samochodem

0
1161

Każdego dnia wydajesz na dojazd do pracy kupę pieniędzy? Masz już dość marudzącego kolegi, z którym jeździsz na uczelnię? Bez względu na to, który z tych scenariuszy jest bliższy Twojej obecnej sytuacji, nie powinieneś przechodzić obojętnie obok aplikacji mobilnej o nazwie OtoDojazd.

Aplikacja OtoDojazd jest mobilną wersją strony internetowej OtoDojazd.pl. Dzięki wspomnianej stronie możemy umawiać się na wspólne podróżowanie samochodem z innymi użytkownikami serwisu. Jest to znakomite rozwiązanie dla każdego, kto nie ma swojego samochodu, a nie lubi podróżować autobusem, pociągiem bądź też dla wszystkich tych, co mają dość płacenia ogromnej ilości pieniędzy na paliwo.

oto

Obsługa programu jest niezwykle prosta. Po jego uruchomieniu wyświetla nam się wyszukiwarka połączeń. Podajemy w niej miejsce, z którego chcemy się przemieścić i pożądany punkt docelowy. Kiedy już uda nam się ten krok wykonać, otrzymujemy listę aktualnie dostępnych „podwózek”. Apka nie tylko wyświetla nam, kiedy dany pojazd mógłby znaleźć się w miejscu przez nas wybranym, lecz także informuje, ile dana podróż będzie nas kosztowała.  Oczywiście, możemy szukać oraz oferować samochód – decyzja zależy od nas i naszych możliwości.

Dzięki opcji podglądu profili użytkowników możemy być pewni, że nikt nas nie oszuka i nie będziemy zmuszani na ostatnią chwilę zamawiać taksówki. Warto także zwrócić uwagę na bardzo fajną funkcję, pozwalającą nam na wyszukiwanie dostępnych w naszej okolicy kierowców za pomocą jednego kliknięcia.

oto1

OtoDojazd prezentuje się bardzo dobrze, jeśli chodzi o interfejs. Wszystkie opcje oferowane przez program wyświetlane są w bardzo przejrzysty sposób, dzięki czemu zaraz po pobraniu możemy być pewni, że będziemy w stanie wszystko załatwić w należyty sposób. Ilość dostępnych ogłoszeń także jest zadowalająca. Osobiście nie potrzebuję w tym momencie tego typu aplikacji, ale jestem pewien, że gdyby było inaczej – na pewno korzystałbym z niej bardzo często.


logo-app
otodojazd
Otodojazd.pl
0   
qrcode-app