Order & Chaos 2: Redemption – świeża odsłona popularnego MMORPG-a

0
816

Niespełna kilka dni temu na najpopularniejszych platformach mobilnych zadebiutowała produkcja Order & Chaos 2: Redemption. Miłośnicy zdobywania EXP-a, wykonywania questów i zabijania przeciwników na arenie na pewno w związku z tym przygotowani są już na solidną dawkę dobrej zabawy. Ale spokojnie – nie oznacza to absolutnie, że macie całkowicie zapomnieć  o podstawowej wersji gry. Za chwilę dowiecie się, dlaczego.

Bez względu na to czy graliście w pierwszą odsłonę najpopularniejszego mobilnego MMORPG-a, czy też nie, w Order & Chaos 2: Redemption będziecie czuć się jak ryba w wodzie. Wystarczą tylko szczere chęci i – oczywiście – musicie lubić spędzać całe dnie na zdobywaniu doświadczenia w wirtualnym świecie fantasy. Aha, i nie nastawiajcie się tylko na rozgrywkę rodem z World of Warcraft, bo zdecydowanie nie tylko na nim tym razem wzorował się Gameloft.

Akcja opisywanej produkcji rozgrywa się kilkaset lat po wydarzeniach z pierwowzoru. W porównaniu z „jedynką”, w Order & Chaos 2: Redemption znalazło się miejsce dla nowej rasy o nazwie Kratan, a także zupełnie świeżego pomysłu na klasę, która określana jest mianem Blood Knight.

Mimo że za stworzeniem Order & Chaos 2: Redemption stoi azjatycka, a nie europejska grupa Gameloftu (dzięki temu pierwsza część nadal będzie aktualizowana!), zabawa cały czas wygląda tak samo. Wykonywanie questów, walczenie z przeciwnikami oraz ulepszanie ekwipunku to tylko przykłady tego, co będziecie musieli robić w grze z tego wpisu. Oczywiście, nie zaszkodzi Wam także poszukać portfeli, bo O&C znane jest przecież z tego, ze bazuje na modelu freemium.

Niestety, nie mogę Wam powiedzieć, jak kończy się wątek fabularny w Order & Chaos 2: Redemption ani też nie mam na tyle dużej wiedzy, by opisać większość zadań. Na szczęście, zdobyłem do tej pory kilka poziomów i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, iż opisywana gierka jest godna uwagi, a dostępna w niej rozgrywka pozwoli Wam na długie godziny dobrej zabawy. A co z mikropłatności? Na razie z nich nie korzystałem, ale pewnie parę razy będę musiał. Ot, chociażby po to, żeby wynagrodzić autorom trud, jaki włożyli w swoją pracę.

Jeżeli szukacie dobrego MMORPG-a, który nie zostanie zapomniany za rok czy dwa, Order & Chaos 2: Redemption to doskonały wybór. I to szczególnie teraz, gdy jeszcze sporo osób należy do początkujących i nie ma wysokich leveli!