Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Działający na naszej rodzimej scenie bukmacherskiej operatorzy nie mają łatwo. Nie dość bowiem, że muszą rywalizować ze sobą o względy klientów to jeszcze zwracać uwagę na ich stale rosnące oczekiwania i wymagania nie tylko względem ich oferty, ale i sposobu świadczenia ich usług. Dziś nie wystarczy już mieć swoje punkty stacjonarnie, ale i działać w obrębie serwisu internetowego. Liczy się bowiem również prezentowanie tego, co ma się najlepszego w formie mobilnej. Znaczenie telefonów i komputerów w życiu każdego Polaka rośnie z miesiąca na miesiąc – jak starają się je wykorzystać polscy bukmacherzy? Jak się okazuje, robią to na dwa sposoby: poprzez aplikacje mobilne oraz dostosowanie swoich serwisów do działania na mniejszych ekranach. Jak obie te metody działają w praktyce? Nad tym pochylimy się w tym artykule.

aplikacja mobilna bukmachera czy strona www
Jak obstawiać? przez aplikacje czy na stronie www?

Obstawianie na telefonie przez przeglądarkę internetową

Jednym z rozwiązań, na które decyduje się większość bukmacherów jest dostosowywanie ich głównej strony internetowej do działania pod mniejszymi rozdzielczościami ekranu. Rozwiązanie to ma charakter wyłącznie wizualny – dostosowuje wszystkie elementy serwisu konkretnego operatora w taki sposób, by wyświetlały się w czytelnej formie na telefonach czy tabletach. Wszystkie funkcjonalności pozostają niezmienione – podobnie, jak sama oferta bukmachera.

Po rozwiązanie to najczęściej sięgają osoby, które nie traktują telefonu jako głównego (czy też często stosowanego) narzędzia do obstawiania, a zaledwie jednorazowej lub sporadycznie wykorzystywanej opcji, na przykład na wyjazdy służbowe czy wakacje. Korzystają z niego również ci, którzy z pewnych względów nie mogą uruchomić potężniejszej aplikacji mobilnej (więcej o nich – poniżej) – czy to ze względu na małą ilość pamięci wewnętrznej, czy też z powodu zbyt wysokich wymagań sprzętowych.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Choć przeglądarkowa wersja mobilna serwisu bukmachera daje możliwość sięgnięcia po jego ofertę masie osób niemogących korzystać z aplikacji, idzie z nią sporo wad, a obstawianie przez telefon powinno być o wiele przyjemniejsze. Jedną z nich jest wygoda stosowania – z uwagi na uruchamianie w przeglądarce, korzystanie z oferty bukmachera przy jednoczesnym przeglądaniu internetu jest znacznie utrudnione. Całość nie jest też tak czytelna i intuicyjna, jak mogłaby być.

Obstawianie na telefonie przez aplikację bukmacherską

Potężniejszym, ale też znacznie bardziej wymagającym sposobem na zakłady wzajemne na telefonie czy tablecie jest sięgnięcie po aplikację mobilną konkretnego bukmachera. Nie tylko pozwala ona skorzystać z pełnej jego oferty, ale też daje dostęp do mnóstwa funkcjonalności wykorzystującej specyfikę sprzętu, na którym działa. Mowa między innymi o:

  • szybszym logowaniu, które – w zależności od urządzenia i konkretnego bukmachera – może przebiegać również po zeskanowaniu twarzy czy odcisku palca;
  • powiadomieniach push, które informują nas o ważnych wydarzeniach z obserwowanych i obstawianych meczów nawet gdy jesteśmy poza aplikacją;
  • ekskluzywnych bonusach, które oferowane są przez niektórych buków wyłącznie osobom korzystającym z aplikacji;
  • błyskawiczne wpłaty, wypłaty oraz zakłady – w obrębie aplikacji wpłat, wypłat oraz zakładów dokonujemy w zaledwie kilka stuknięć w ekran.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Uwaga! Aplikacje mobilne bukmacherów działają wyłącznie w obrębie wskazanych przez operatora systemów operacyjnych (najczęściej Android i iOS).

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na mobilne typowanie

Choć każdy legalny bukmacher działający w Polsce pozwala na typowanie za pośrednictwem telefonu czy tabletu, nie każdy robi to w równie dobry i przyjazny użytkownikowi docelowemu sposób. Aplikacje bukmacherów ciągle się rozwijają, firmy nieustannie ulepszają możliwość obstawiania przez telefon. Poniżej przedstawiamy te podmioty, które do tego typu rzeczy podchodzą zdecydowanie najlepiej.

Obstawianie na telefonie u bukmachera Fortuna

Fortuna daje dostęp do wszystkich opcji typowania mobilnego. Kupony można zawierać zarówno za pośrednictwem mobilnej wersji jej strony, dostępnej z poziomu przeglądarki, jak i z aplikacji mobilnej. Podczas gdy ta pierwsza nie różni się funkcjonalnościami od głównego serwisu www.eFortuna.pl, dlatego też tak wielu graczy ma doskonałe opinie i chętnie obstawia na urządzeniach mobilnych jak smartfon czy tablet. Aplikacja mobilna Fortuny naszpikowana jest przydatnymi funkcjami. Co więcej, wychodzi z najlepszą ofertą na rynku na transmisje meczów na żywo.

betfan bonus za darmo
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Obstawianie na telefonie u bukmachera STS

STS to kolejny bukmacher z ciekawą propozycją na zakłady mobilne. Aplikacja STS pozwala na dokonywanie ich na dwa wspomniane przez nas sposoby, przy czym faworyzuje (oczywiście) aplikację mobilną. Została ona wykonana w bardzo przejrzysty i przyjemny dla użytkownika sposób i pozwala na naprawdę dużo. Aplikację można pobrać bezpośrednio ze strony www.STS.pl. Dla nowych graczy przewidziano bonus 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE„.

Obstawianie na telefonie u bukmachera Betclic

Również Betclic oferuje dostęp do obu opcji typowania na telefonie, choć obecnie reklamuje i udostępnia powszechnie niemal wyłącznie swoją aplikację mobilną, w której prezentuje swoją pełną ofertę na zakłady wzajemne, wliczając w to te dostępne w formarcie prematch i live. Aplikacja stawia na czytelność, przejrzystość i lekkość. Za sprawą tej ostatniej działa bardzo szybko, sprawnie i bezawaryjne. Brak tu przesycenia funkcjonalnościami. Aplikacja ma spełniać swoje zadania w sposób tak szybki, jak to tylko możliwe – i sprawdza się w tym bardzo dobrze. 

5 / 5. Ocen: 4

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Obstawianie na telefonie – aplikacja mobilna czy strona www bukmachera?

spot_img