Obstawianie meczów na telefonie – Betclic Polska

0
37

Obstawianie meczów w Polsce cieszy się sporą popularnością. Czy na telefonie z Androidem można grać u bukmachera? Oczywiście, a marka Betclic Polska jest tego świetnym przykładem!

Obstawianie meczów na telefonie - Betclic Polska
Obstawianie meczów na telefonie – Betclic Polska

Bukmacher w telefonie. Jak to działa i czy jest legalne?

Zakłady Bukmacherskie Betclic posiadają licencję Ministerstwa Finansów, dlatego też granie u nich w naszym kraju jest w 100% legalne. Nie trzeba obawiać się o łamanie prawa w przypadku stawiania kuponów w tej firmie.

Udostępniona przez Betclic aplikacja to program, który można pobrać na dwa systemy – iOS oraz Android. Każda wersja posiada te same możliwości, co może zainteresować posiadaczy urządzeń z kilkoma oprogramowaniami.

W aplikacji mobilnej Betclic możliwe jest obstawianie meczów w taki sam sposób, jak na tradycyjnej stronie internetowej. Gracz może przejrzeć aktualną ofertę bukmachera, wybrać stawkę i zagrać to, na co tylko ma ochotę.

Betclic android apk. Pobieranie online
Betclic android apk. Pobieranie online

Mobilny Betclic – sposób na obstawianie i… oglądanie meczów za darmo!

Bukmacher mobilny pozwala na obstawianie tylko zarejestrowanym użytkownikom, ale – na szczęście – proces rejestracji konta to w zasadzie tylko kilka chwil. Można dodatkowo na start wpisać kod promocyjny „KOD500„!

Aplikacja Betclic to nie tylko okazja do obstawiania meczów. W programie na Androida możemy przeglądać aktualne promocje, sprawdzać wyniki czy nawet… oglądać mecze za darmo! Ta ostatnia opcja jest bezpłatna i legalna!

Niestety, pobieranie Betclic na Androida nie może być załatwione przez Google Play, a to ze względu na rygorystyczną politykę tego sklepu. Jedynym sposobem na zainstalowanie Betclic Mobile jest wejście na stronę bukmachera (Betclic.pl) i pobranie z niej instalki .apk.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.