Ninja SMS – wojownik walczący z wkurzającymi SMS-ami

0
767

Bardzo często zdarza się, że podczas oglądania filmów czy czytania książek na smartfonie, dostajemy SMS-a i musimy zrezygnować z dotychczasowej czynności, aby na niego odpisać. Wbrew pozorom, wcale tak być nie musi. Jeżeli macie już dosyć tego typu sytuacji, na pewno spodobają Wam się funkcje oferowane przez aplikację Ninja SMS.

Aplikacja Ninja SMS z pozoru wygląda na zwykły program modyfikujący systemowe narzędzie do odbierania i wysyłania wiadomości. Posiada jednak w sobie funkcję, która wyróżnia ją na tle konkurencji. Jest to działanie w małym okienku, dzięki któremu nawet podczas przeglądania internetu możemy odpisać na SMS-a, nie martwiąc się tym, że musimy wyłączyć czy chociażby zminimalizować przeglądarkę internetową.

ninja

Po zainstalowaniu programu możemy uznać go domyślnym narzędziem do SMS-owania, MMS-owania i tym podobnych czynności. W porównaniu z systemowym narzędziem, Ninja SMS to dużo barwniejsza i funkcjonalniejsza bestia. Jej ogromnym plusem jest według mnie fakt, iż przenosi wszystkie wiadomości z domyślnej apki, dzięki czemu wszystkie ważne dla nas dane mamy od razu przy sobie, bez konieczności kombinowania z importowaniem.

Jeśli chodzi o możliwość działania w tle, sprawdza się ona znakomicie. Powiadomienia wyświetlają się w prawidłowy sposób, a pisanie SMS-ów to naprawdę przyjemność. Szczególnie, że apka jest półprzezroczysta, tak więc podczas oglądania filmu nie trzeba nawet fatygować się naciskaniem przycisku pauzy.

ninja1

Bardzo przypadła mi do gustu funkcja dostępna w Ninja SMSdzięki której zawsze mogę mieć na wierzchu konwersację z wybraną osobą. Pozwala mi to na granie w gry i odpisywanie najbliższym w tym samym czasie. Nigdy nie sądziłem, że będę mógł coś takiego robić.

Choć uważam, że Ninja SMS spełnia swoje zadanie w stu procentach, brakuje mi w niej jednej opcji. Takiej, która pozwalałaby na zmianę wielkości okna konwersacji. Czasem nie potrzebujemy wglądu do dotychczasowych wiadomości z daną osobą, a jedynie potrzeba nam ostatniego SMS-a oraz pola do wpisywania tekstu, zgadza się?

Nie rozumiem, dlaczego apka ma w Google Play tak słabe opinie. W moim przypadku sprawdziła się doskonale i wiem, że będę z niej korzystał bardzo długi czas.