Nickelodeon Play – kreskówki w smartfonie, a do tego dużo gier!

0
961

Nickelodeon Play to aplikacja mobilna, dzięki której obejrzycie niektóre odcinki swoich ulubionych kreskówek. Do tego wszystkiego, w nudnych chwilach będziecie mogli zagrać w jakąś grę. Oczywiście, z ulubionymi bohaterami takimi jak Spongebob Kanciastoporty!

Apki dla najmłodszych muszą być proste i nic dziwnego, że Nickelodeon Play nie sposób się zgubić, a tym bardziej nacisnąć coś, czego się nie powinno. Ogólnie rzecz biorąc, opisywany program prezentuje się dobrze, chociaż gdy dorwie się do niego dorosły, na pewno będzie narzekał na różne niedociągnięcia wizualne.

Od razu po uruchomieniu dostajemy do wyboru kilkanaście odcinków wybranych seriali. Wybieranie materiałów jest bardzo proste, gdyż wystarcza przesuwanie palcem z lewej do prawej strony i – w razie potrzeby – na odwrót. Oczywiście, do uruchomienia potrzebny jest przycisk „Play”, ale tego nie trzeba chyba tłumaczyć nawet przedszkolakom.

Będziecie zawiedzeni, jeśli liczycie na to, że w Nickelodeon Play obejrzycie całe serie iCarly, Spongeboba czy Kung Fu Pandy. Niestety, ale przygotowano dla nas tylko kilka epizodów z każdego serialu. Co by nie mówić, nie jest to rewelacyjna wiadomość, chociaż na parę godzin nudy w zupełności powinno wystarczyć.

Nickelodeon Play możemy przeglądać video skatalogowane bądź nie. Losowa lista nie jest wcale taka najgorsza, gdyż znaleźć w niej można przycisk z napisem „Nie wciskaj!”. Co się dzieje, gdy nie posłuchacie rady? Niech to zostanie słodką tajemnicą. Kiedy pobierzecie apkę, sami odkryjecie szczegóły.

Nie tylko filmiki, lecz także gry dostępne są w Nickelodeon Play. Nie można powiedzieć, by były one najwyższej jakości, ale lepsze takie, niż żadne. Co najważniejsze, wybór jest całkiem spory, a to wydaje się ważne, o ile nawet nie najważniejsze!

Kolorowo nie jest w przypadku trybu offline. Prawda jest taka, że Nickelodeon Play jest totalnie bezużyteczne bez internetu. Jeżeli więc nie macie wykupionego pakietu albo nie zawsze jesteście w zasięgu Wi-Fi, możecie zapomnieć o beztroskim oglądaniu seriali wszędzie, gdzie byście chcieli!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here