Minecraft za kilka groszy? Tak, a to jeszcze nie wszystko!

0
1110

Jesteście już dorośli i z pewnością nie wierzycie w świętego Mikołaja, ale – na szczęście – promocje w Google Play dostępne są dla każdego. Jeżeli po bożonarodzeniowym szaleństwie zakupowym zostało w Waszych portfelach trochę gotówki, dobrze ją wydać na przecenione gry i aplikacje na Androida.

Na miano najgorętszej przeceny tych świąt z pewnością zasługuje promocja na tytuł Minecraft Story Mode. Pierwszy epizod tej niezwykle ciekawej przygodówki osadzonej w kanciastym świecie Steve’a oraz jego kumpli można pobrać (TUTAJ!) za niecałe 40 groszy! Jakby tego było mało, skorzystanie z tej oferty, pozwala również na zakup Minecraft Holiday Skin Pack aż o 75 procent taniej, niż na co dzień.

Sporych obniżek doczekały się również dzieła studia Square Enix. Tylko przez ograniczony czas można ściągnąć na swój telefon Lara Croft Go za zaledwie 5,76 PLN (80% taniej niż dotychczas), a hicior Hitman: Sniper – za 1,99 PLN! Trzeba podkreślić, iż obniżka cen owych tytułów jest rzadkością godną świątecznych okazji z prawdziwego zdarzenia.

Jeżeli lubicie spędzać czas ze zręcznościówkami, na pewno nie przejdziecie obojętnie obok dwuwymiarowej platformówki Rayman Fiesta Run. Jej pełna wersja wyceniona jest obecnie w Google Play na zaledwie 99 groszy! Co by nie mówić, lepszej ceny już chyba nie będzie!

Po premierze siódmego epizodu Gwiezdnych Wojen duża część z Was będzie szukała na swój smartfon czegoś iście… galaktycznego. Na szczęście – pomyślano o tym i przeceniono Star Wars Pinball 3. Obecna wycena tej gry to zaledwie 1,00 PLN. Brać, póki jest czas!

Jeszcze czujecie niedosyt? Macie do tego prawo, bo przecież święta to nie tylko czas spotkań z rodziną, to również okres, kiedy lubimy się rozpieszczać. A więc proszę bardzo: Ravensburger Puzzle za 0,20 PLN, Riptide GP2 za 0,99 PLN, Leo’s Fortune za 4,99 PLN, Goat Simulator za 3,99 PLN oraz NBA JAM by EA SPORTS za 0,40 PLN!

Oczywiście, cały czas musicie mieć świadomość tego, że podane promocje nie będą dostępne przez cały czas. Prawdopodobnie niektóre z nich wygasną jeszcze przed północą!