Milk Me Way – podróż w krainie ciemności [VIDEO]

2
855

Jeżeli wydaje Wam się, że Polacy potrafiący tworzyć gry leżą teraz do góry brzuchami i nic nie chce im się robić, jesteście w wielkim błędzie. Gra „made in Poland” o nazwie Milk Me Way powinna udowodnić Wam, że nasi rodacy są w stanie zrobić naprawdę dobrą grę bez konieczności korzystania z ogromnego budżetu.

Głównym bohaterem Milk Me Way jest dziwny ludzik o dwóch białych ślepiach, który przebywa w krainie ciemności, gdzie występują jedynie bezbarwne czarne motyle, kwiaty i kawały ziemi. Jedynym elementem pozbawionym mroczności są z daleka widoczne gwiazdy. To właśnie je przychodzi nam zbierać na każdym poziomie. Jeżeli nie uda nam się dorwać wszystkich, całą zabawę musimy zaczynać od nowa. Dlaczego? Już spieszę z wyjaśnieniami.

milky

Mimo że bezbarwny chłopczyk występujący w Milk Me Way zachowuje się jak kujon podczas bójki szkolnej, posiada specjalną moc, dzięki której może przesuwać niektóre elementy planszy. Pozwala nam to w szybki sposób dostać się do wybranej przez nas gwiazdki. Jest tylko jeden mały szkopuł – bardzo często zdarza się, że z niektórych platform nie ma już powrotu. A wtedy nie pozostaje nam nic innego jak zrestartować poziom i zacząć kombinować od nowa.

Do przejścia mamy w grze 45 leveli. Mimo że starałem się, robiłem wszystko co mogłem – nie jestem w stanie przejść nawet połowy z nich. Aby nie spojlerować, nie chciałem Wam zbyt wielu poziomów pokazać, dlatego w filmiku macie tylko małą próbkę tego, czego możecie się w grze spodziewać. Przede wszystkim zapoznacie się z systemem rozgrywki. Myślę, że to najważniejsze.

milky1

Dźwięki i oprawa graficzna w Milk Me Way prezentują się bardzo dobrze. Czarno-biały klimat ma swoje uroki. Podejrzewam, że przypadnie Wam do gustu, tak samo jak i mnie. Brakuje mi w grze tylko jednego… wersji polskojęzycznej. Nie rozumiem polskich twórców, którzy decydują się na taki ruch, a Wy?

W Google Play dostępne są dwie wersje Milk Me Way. Płatna kosztuje nieco ponad 4 złote. Uważam, że warto się na nią zdecydować. Przede wszystkim, by wynagrodzić jej autorom cały trud.


logo-app
Milk Me Way FREE
iTouchFlavour
0   
qrcode-app